125 bin TL nafaka alan Şeyma Subaşı’nın kitabındaki reaksiyon çeken Melisa bölümü!

Sağlık Eki 28, 2022 Yorum Yok

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra kendi hayatını yazan Şeyma Subaşı kitabında kızı Melisa’ya yer verdi. Lakin annelik misyonu ile ilgili daima sansasyonel açıklamalarda bulunan Subaşı, kitapta eğlendiği için kızına vakit ayırmadığını yazdı. Kitabın bu kısmı büyük yansılara neden oldu.

2018 yılının son magazin bombası olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanması günlerce konuşuldu. Ilıcalı ile boşandıktan sonra yurtdışı seyahatlerini artıran ve kızı Melisa’ya vakit ayıramayan Subaşı, yansılara neden olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda kızını çanta üzere yanında dolaştıramayacağını açıklayan Subaşı, bir annenin söylememesi gereken konuşmalara yer verdi. Boşanma akabinde seyahatlerini artıran Subaşı, kendi hayatını anlattığı bir kitap çıkardı. Ünlü isim burada da kızı ile ilgili bir skandala imza attı.

Kitapta, “Bazen seni bırakıp yurtdışına gittiğim, iş görüşmelerine koşturduğum, arkadaşlarımla buluştuğum için özür dilerim lakin keyifli bir anne olup seni memnun güçlerle sarmak için her şey” cümlelerine yer verip kızından özür dilediğini belirtse bile paylaşılan bu sayfa epey reaksiyon çekti. Toplumsal medya kullanıcıları Subaşı’nın annelik misyonundan evvel hiç bir şeyi ön planda  tutmamasına yönelik sert tenkitlerde bulundu. Aldığı 125 bin TL nafaka ile geçinebileceğini de belirten kullanıcılar Subaşı’nın annelikten sınıfta kaldığını söyledi. 

İŞTE KİTAPTAN SAYFA;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir