Tokalon Güneş kremi ne işe fayda? Tokalon Güneş kremi kullananlar

Genel Eki 27, 2022 Yorum Yok

Uygun fiyatlı güneş kremi arayıp, Tokalon Güneş kremi ile karşılaştıysanız kesinlikle yazımızı okumalısınız. Piyasadaki güneş kremlerine nazaran fiyatı epeyce uygun olan ve kullananların birçok kişinin mutlu kaldığı Tokalon Güneş kremi hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını sizlerle paylaşıyoruz. Tokalon Güneş kremi ne işe fayda? Tokalon Güneş kremi kullananlar mutlu mu? tüm bu soruların karşılığı yazımızda.

Tokalon Güneş kremi; Swiss kozmetik markası tarafından üretilen bir güneş kremidir.  Pek çok online eczanenin yanı sıra semtinizdeki eczanenizde de bulabileceğiniz kaliteli bir eserdir. 150 ml’lik tüplerde satışa sunulan eser, bilhassa hassas bir cilt yapısına sahip olan bayanların favori güneş kremleri ortasında yer alır. Güneşe karşı hassaslığı yüksek olan bayanlar tarafından her gün tertipli olarak kullanıldığında ciltte güneş yanığı oluşumunu minimize eder. SPF 15, SPF 30, SPF 50 vb. farklı derecelerde cilt müdafaa özelliğine sahip olan güneş kremleri içerisinde en başarılı eserlerden biri olarak bilinen Tokalon güneş kremi; SPF 30, SPF 50 ve Kids olmak üzere 3 farklı formda satışa sunuluyor.Yüksek oranda SPF içeren Tokalon güneş kreminin bileşenlerinde hiçbir biçimde paraben yer almıyor ve bu sayede parabenin cildimize ve genel sıhhatimize verebileceği tüm olumsuz yan tesirlerden de bizleri korumuş oluyor.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

UVA ışınlarının yanı sıra UVB ışınlarına karşı da yüksek bir müdafaa faktörü içeren Tokalon güneş kremi, karma, yağlı, kuru ya da hassas tüm cilt tipleri tarafından kullanıma uygundur.

Sistemli olarak kullanıldığı takdirde erken yaşlanma riskini de önemli oranda azaltır.
UVA ışınlarına uzun müddetli maruz kalmanın neden olabileceği cilt soyulması, cilt kızarıklıkları, ciltte beliren kabarcıklara karşı kişiyi korur. Bu sayede cilt kanseri riskini de önlemiş olur.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Az bir ölçü güneş kremini tüm yüzünüze ince bir katman halinde sürmeniz gerekir. Yüzünüzün yanı sıra cildinizin güneşe maruz kalan kol, el, boyun vb. öteki tüm bölgelerine de güneş kremini sürebilirsiniz. Tıpkı öteki güneş kremlerinin kullanımında olduğu üzere Tokalon güneş kremini de dışarı çıkmadan en az 30 dakika öncesinde cildinize sürmelisiniz. Bu sayede kremin cilt tarafından emilimesini ve tesirlerini en yeterli formda göstermesini sağlayabilirsiniz. Tokalon güneş kremini ortalama her 90 dakika aralıklarla yenilemelisiniz. Zira güneş kremlerinin tesiri ortalama 2 saat boyunca devam eder. Bilhassa saat 10 ile 15 ortası pencereden gelen güneş ışınlarına maruz kalmak bile kişinin cilt kanserine yakalanma mümkünlüğünü yükseltebilir. Bu yüzden meskeniniz ışık alıyorsa ve pencereye yakın bir arada vakit geçiriyorsanız, bu vakit dilimi aralıklarında konutunuzda olsanız bile güneş kremi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Denize girmeden evvel ya da denizden çıktıktan çabucak sonra da bu eseri kullanabilirsiniz.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ FİYATI

Fiyat-performans açısından son derece başarılı olan bu eser, en eski güneş kremi markaları ortasında bulunur. Eseri ortalama 25 TL üzere hayli ekonomik bir fiyata satın alabilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir