Thiocilline nedir, ne için kullanılır, ne işe yarar? Thiocilline krem 2023 fiyatı

Genel Şub 25, 2023 Yorum Yok

Cilt üzerinde kullanılan ve antibakteriyel özelliklere sahip olan Thiocilline krem nedir, nasıl kullanılır, Yan tesirleri nelerdir, ne işe fayda, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, Cilt üzerinde hangi tesirleri vardır üzere soruların yanıtlarını sizler için araştırdık.

Thiocilline krem tüp içerisinde 5 gram ak renkli pomad olarak kullanıma sunulmuş olan ve gözdeki Türlü iltihabi ve mikrobik durumları ve yaralanmaları Denetim etmek için kullanılan bir göz pomadıdır. Etken maddesi Basitrasin ve Neomisin olan bu krem birçok bakteriye karşı tesirli birer antibiyotiktir. hisli mikroorganizmaların neden olduğu yüzeysel oküler enfeksiyonların tedavisi için kullanılan topikal bir antibakteriyel casustur. Bu ilaç genel olarak enfekte yaralar, yanıklar, aşılar, ülserler, piyoderma, deri ve doku iltihabı, impetigo, uyuz, pediküloz, tinea pedis yani ayak mantarı, kontakt dermatit ve alerjik dermatitinin ikincil enfekte Cilt lezyonlarında kullanılır. Eğer ilacın içindeki unsurlardan rastgele birine karşı alerjiniz Mevcut ise, kullanmayınız.

Bu eseri Önemli Cilt yaralanmaları (derin yaralar yahut delinmeden Dolayı oluşan yaralar, hayvan ısırıkları, Önemli yanıklar gibi) için kullanmadan Evvel hekiminize danışın. Bu tip durumlar için farklı bir tedavi gerekebilir.

THİOCİLLİNE KREM NASIL KULLANILIR?

Bu ilaç yalnızca ciltte kullanım içindir. Bu kremi kesinlikle hekimin talimatlarına uyarak uygulayın.

Kullanmadan Evvel ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. Daha sonra, çoklukla günde 1 ila 3 kez yahut hekiminiz tarafından belirtildiği üzere, ince bir katman halinde kremi etkilenen bölgeye sürün ve yavaşça ovalayın. Bölgeyi steril bir bandajla kaplayabilirsiniz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayın.

THİOCİLLİNE KREM FİYATI 2023

Bu kremin şimdiki fiyatı 48.00 TL’dir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir