Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar mutlu mu?

Genel Eki 27, 2022 Yorum Yok

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde bayanların en büyük sorunlarından biri istenmeyen tüylerdir. Kısa müddette istenmeyen tüylerinizden kurtulmak birebir vakitte pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyorsanız uzun yıllardır kozmetik dünyasında olan Sesu Sir ağdayı kullanabilirsiniz. Pekala Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar mutlu mu? Sesu Sir ağda ne kadar? öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Son periyotlarda bayanlar tarafından hayli ilgi gören, tesiri epey yüksek olan Sesu Sir Ağda, hem yumuşak hem de pürüzsüz bir cilde kavuşabileceğiniz en hoş tüy alma sistemidir. Set halinde satışa sunulan, markanın kendi online alışveriş sitesinden satın alabileceğiniz eser; roll on ağda kartuşu, ısıtıcı makinesi, ağda bantları ve temizleyici mendilleri ile satışa sunuluyor. Kutunun içerisinde bir adet de kullanma kılavuzu bulunuyor. Daha evvel roll on ağda kullanmamış olanların yararlanabileceği kılavuzda eseri nasıl kullanabileceğinize dair ayrıntılı bilgi yer alıyor. 

SESU SİR AĞDA NASIL KULLANILIR?

Sesu Roll On Sir Ağda’yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş formunda kutuda bulunuyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.

İkinci kademede ısınan ağdayı makineyi de kullanarak, bedeninizdeki tüylerin çıkış istikametine hakikat sürmelisiniz.

Üçüncü basamakta ise kutudan çıkan ağda bezlerini ağdayı uyguladığınız yerlere tekrar tüylerin çıkış istikametinde yapıştırmalı ve bez ile birkaç sefer bedeninizi ovmalısınız.
Ağda bezini çekerken bir elinizle ağdayı gergin bir halde tutmalı, başka elinizle de bezi tüylerinizin çıkış istikametinin aksine hakikat süratlice çekmelisiniz.

Kalan ağda kalıntılarını da temizlemek ismine tekrar kutudan çıkan mendili ya da yağları kullanabilirsiniz. Böylece süreç sonrasında bedeninizi nemlendirebilir, daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Tıpkı vakitte ağda mendilleri ve yağı kullanarak, cildinizin ağda sonrası tahriş olmasını, kızarmasını ve kurumasını değerli ölçüde engelleyebilirsiniz.

SESU ROLL-ON AĞDA ÇEŞİTLERİ;

İnce, kalın ve olağan tüy yapısına nazaran hazırlanan ağdanın hassas ciltler için de başka bir eseri bulunuyor.

Ağdayı satın alırken, tüylerinizin tipini ve cilt yapınızı da kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Çok hassas bir cilt tipiniz varsa markanın hassas ciltler için özel olarak üretilen eserini seçebilirsiniz. Böylece en ufak bir süreç sonrasında bile tahriş olan, kızaran, kabaran cildinizi ağdaya en güzel halde hazırlayabilir, ağda sürecinin yol açtığı acıyı ve ağrıyı azaltabilir, ağda sürecinden en âlâ sonucu elde edebilirsiniz.

SESU SIR ROLL- ON AĞDA FİYATI NEDİR?

Ürün, internet alışveriş sitelerinde 60-70 TL üzere hayli ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor. Bununla birlikte eseri set halinde satın aldıktan sonra yani öbür kullanımlar için tüm eserleri başka farklı satın alma bahtınız bulunuyor. 

Sesu Roll-On Kolay Ağda Seti HepsiBurada online alışveriş sitesinde sadece 41,90 TL’ye satılıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir