Tag

Yorum

Uraz Kaygılaroğlu’ndan takipçisinin o yorumuna cevap! Kızıyla fotoğrafını paylaşan…

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile dünya meskenine giren Uraz Kaygılaroğlu bu evliliklerinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızları Ada ile çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına zevk ve yorum yağarken oyuncunun takipçisinin yorumuna verdiği yanıt dikkat çekti.

Tuğba Ekinci’nin deprem yorumu gündem oldu! “İstanbul’da deprem…”

Sağlık Şub 28, 2023 Yorum Yok

Gerek telaffuzları gerekse paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Ünlü müzikçi Tuğba Ekinci artık de zelzele yorumuyla gündeme geldi. Beklenen İstanbul zelzelesi hakkında paylaşımda bulunan Ekinci’nin yorumu Hadise oldu.

Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

Sağlık Oca 23, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Aka Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir Fazla takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ formunda yorumda bulundu.

Hande Soral’ın oğluyla fotoğrafına ilk yorum eşi İsmail Demirci’den geldi!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

2017 yılında oyuncu İsmail Demirci ile dünya konutuna giren hoş oyuncu Hande Soral mayıs ayında oğlunu kucağına almıştı. Toplumsal medyada paylaşımları İlgi gören oyunculardan olan Soral oğlu Ali ile yeni bir paylaşım yaptı. O paylaşımı Aka İlgi gören Soral’a birinci yorum ise eşi İsmail Demirci’den geldi. İşte o yorum…

Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu evlilik haberlerini tiye aldılar!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir birliktelik yaşayan Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan haklarında Daimi çıkan evlilik haberlerine göndermeli bir paylaşım yaptı. Toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Ünlü çiftin bu paylaşımı da Fazla konuşuldu. İşte takipçilerini güldüren o paylaşım…