Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Vitamin

Vitamin

Anne Sağlığı

Hurmanın faydaları nelerdir? Her gün 4 tane hurma yemenin inanılmaz faydaları

admin
0 11

Doğal şeker ve lif bakımından Varlıklı olan hurma hem sindirimi hem de kan basıncını istikrarlar. Hurma ileri yaşlarda rastgele bir sıhhat probleminin oluşmasını öneler. Uzmanlar günde 4 Tane tüketilmesinin gün uzunluğu bedenin enerjik olmasını sağladığını vurguluyor. Pekala hurmanın bedene yararları nelerdir?

Anne Sağlığı

Hamilelikten önce hangi vitamin testleri yapılır?Sağlıklı bir hamilelik için ne yapmak gerekir?

admin
0 38

Anne olmak isteyen bayanların sağlıklı bir hamilelik geçirebilmeleri için öncelikle mikro besin testlerinden geçmeleri önerilir. Bu testler programı, hamilelikten en az 3 ya da 6 ay öncesinden tabip tarafından planlanır. Pekala hamilelikten Evvel hangi vitamin testleri yapılır? Mikro besin testi nedir, neden yapılır? Sağlıklı bir hamilelik için ne yapmak gerekir? Mikro besin eksikliği nelere Sebep olur? İşte ayrıntılar.

Genel

Açık yaraya hangi kremler iyi gelir? Yaraları iyileştiren 5 krem önerisi 2023

admin
0 19

Kolay yaralar kimi Fazla tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Önemsenmeyen bu yaraların insanı vefata kadar götürdüğünü Anlatım eden uzmanlar kesinlikle süratli geçiren kremlerle tedavi etmeyi birebir vakitte kesinlikle uzmana danışılması gerektiğini vurguluyor. Pekala Aleni yaraya hangi kremler uygun gelir?

Anne Sağlığı

Tatlı patatesin yararları nelerdir? Tatlı patates hangi hastalıklara âlâ gelir?

admin
0 49

Mor, sar ve turuncu üzere renklere sahip tatlı patates tüketimi günümüzde giderek artmaktadır. Bilhassa gerilim, telaş ve uyku sorunlarına güzel …