Tag

Vitamin

Çağla meyvesinin faydaları nelerdir? Çağla nasıl tüketilir? Çağla tuzla beraber yenir mi?

İlkbaharın gelişini müjdeleyen çağla meyvesi ağacı şimdiden çiçeklenmeye başladı. Tuza banıp tüketilen bu eşsiz meyveye dair bilinmeyenleri araştırdık. Şeftali, kiraz ve erik ailesine bağlı çağla meyvesinin insan sıhhatine birçok yararı vardır. Bilhassa kuvvetli bir probiyotik kaynağı olarak görülür. Bu da kemik sıhhati için epeyce yararlıdır. Pekala çağla meyvesinin yararları nelerdir?

Hurmanın faydaları nelerdir? Her gün 4 tane hurma yemenin inanılmaz faydaları

Doğal şeker ve lif bakımından Varlıklı olan hurma hem sindirimi hem de kan basıncını istikrarlar. Hurma ileri yaşlarda rastgele bir sıhhat probleminin oluşmasını öneler. Uzmanlar günde 4 Tane tüketilmesinin gün uzunluğu bedenin enerjik olmasını sağladığını vurguluyor. Pekala hurmanın bedene yararları nelerdir?

Hamilelikten önce hangi vitamin testleri yapılır?Sağlıklı bir hamilelik için ne yapmak gerekir?

Anne olmak isteyen bayanların sağlıklı bir hamilelik geçirebilmeleri için öncelikle mikro besin testlerinden geçmeleri önerilir. Bu testler programı, hamilelikten en az 3 ya da 6 ay öncesinden tabip tarafından planlanır. Pekala hamilelikten Evvel hangi vitamin testleri yapılır? Mikro besin testi nedir, neden yapılır? Sağlıklı bir hamilelik için ne yapmak gerekir? Mikro besin eksikliği nelere Sebep olur? İşte ayrıntılar.

Açık yaraya hangi kremler iyi gelir? Yaraları iyileştiren 5 krem önerisi 2023

Genel Şub 21, 2023 Yorum Yok

Kolay yaralar kimi Fazla tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Önemsenmeyen bu yaraların insanı vefata kadar götürdüğünü Anlatım eden uzmanlar kesinlikle süratli geçiren kremlerle tedavi etmeyi birebir vakitte kesinlikle uzmana danışılması gerektiğini vurguluyor. Pekala Aleni yaraya hangi kremler uygun gelir?

Tatlı patatesin yararları nelerdir? Tatlı patates hangi hastalıklara âlâ gelir?

Mor, sar ve turuncu üzere renklere sahip tatlı patates tüketimi günümüzde giderek artmaktadır. Bilhassa gerilim, telaş ve uyku sorunlarına güzel …