Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Usta

Usta

Sağlık

Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

admin
0 5

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberinin akabinde Ünlü sanatçı nihayet seyahatine uğurlandı. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay ise, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Defa açıkladı.

Sağlık

Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

admin
0 10

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberini Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Sefer açıkladı.

Sağlık

Nuri Sesigüzel’den acı haber! Usta sanatçı hayatını kaybetti

admin
0 7

Usta sanatçı Nuri Sesigüzel, 85 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberini Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu.

Sağlık

Aile dizisine sürpriz transfer! Rüçhan Çalışkur kadroya dahil oldu

admin
0 13

Salı akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen yeni sıra Aile reyting rekorları kırmaya devam ediyor. kuvvetli takımına nihayet olarak ehil oyuncu Musa Uzunlar’ın iç olduğu diziye artık de sürpriz bir İsim geliyor.

Sağlık

Aşkı Memnu’nun Süleyman Efendisi Rana Cabbar son yolculuğuna uğurlandı!

admin
0 15

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Süleyman Efendi karakteri ile hafızalara kazınan Rana Cabbar 78 yaşında hayatını kaybetti. ehil oyuncu bugün nihayet seyahatine uğurlandı.

Sağlık

Erkan Can’dan deprem sonrası radikal karar! Hayatları küçültmek lazım diyerek…

admin
0 31

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sevilen oyuncusu Erkan Can, hayatını değiştirecek bir karar imza attı. 65 yaşında olan ehil oyuncu, zelzele sonrası “Hayatları küçültmek, iki günlük dünyada kendi ruhumuza vakit ayırmak lazım.” diyerek karavan hayatına geçti.