Tag

Tedavi

Naprosyn Jel ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Naprosyn Jel fiyatı 2023

Genel May 04, 2023 Yorum Yok

Naprosyn jel, Cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan bir dermatolojik ilaçtır. Pekala Naprosyn jel nedir, nasıl kullanılır, Yan tesirleri nelerdir, ne işe fayda, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, Cilt üzerinde hangi tesirleri vardır üzere soruların karşılıklarını sizler için yazdık.

Menoraji (Aşırı Adet Kanaması) neden olur ve ne iyi gelir? Aşırı Adet Kanaması nasıl geçer?

Çok adet kanaması bayanların sık yaşadığı bir durumdur. Bayanların beşte birinde Ömür boyunca çok adet kanaması şikayeti görülür. Fakat tanıyı koymak kolay değildir. Tıp lisanında Menoraji yani çok adet kanaması olarak bilinen Menoraji (Aşırı adet Kanaması) neden olur ve ne âlâ gelir? sorusunun cevabı yazımızda.

ABD’li aktör Eric Braeden kötü haberi verdi! “Kansere yakalandım”

Sağlık Nis 25, 2023 Yorum Yok

‘Yalan Rüzgarı’ ismiyle yayımlanan ‘Young and the Restless’ dizisinin yıldızı Eric Braeden, toplumsal medya hesabından sıhhati hakkında üzücü bir İlan yayımladı. Alman asıllı Amerikalı oyuncu Braeden, ileri derecede kansere yakalandığını açıkladı.

Akciğer kanseriyle mücadele eden Aydemir Akbaş öldü mü? Yeni haber

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Yıllara damga vuran ehil oyuncu Aydemir Akbaş, 25 Ocak’ta kansere yakalandığını duyurmuştu. Toplamda altı Tane kemoterapiye gireceğini söyleyen ehil oyuncunun öldüğü haberleri gündeme bomba üzere düştü. Tedavi süreci devam eden Akbaş, sıhhat durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bebeklerde göz kayması neden olur, nasıl geçer?Bebeklerdeki göz kayması kendi kendine geçer mi?

Uzmanlar, bebeklerde meydana gelen göz kayması (şaşılık) sebebini kırma gücünde bozuklukların oluşması olarak açıklıyor. Öbür bir neden olarak da ‘beyin’ gösterilirken pek Fazla Ana bebeklerde göz kaymasının nedenini ve nasıl geçtiğini merak ediyor? Pekala bebeklerde göz kayması neden olur, nasıl geçer? Bebeklerdeki göz kayması kendi kendine geçer mi?

Primer immün yetmezliği nedir, belirtileri nelerdir? Adım Farah’taki Kerimşah’ın hastalığı

Bağışıklık sistemini oluşturan elemanların rastgele birinin eksikliği ya da işlevsel açıdan bozukluğu primer immün yetmezliği sebebidir. Adım Farah dizisinde Farah’ın oğlu Kerimşah’ın primer immün yetmezliğiyle uğraş etmesiyle gündeme gelen hastalık pek Fazla şahıs tarafından araştırılmaya başlandı. Pekala primer immün yetmezliği nedir, belirtileri nelerdir?

Gözde ışık çakması neden olur ve nasıl tedavi edilir?

Gözlerin birinde ya da ikisinde ani meydana gelen Fer parlamaları ve uçuşmalar bir hastalığın habercisi olabilir. Uzmanlar bu belirtileri yaşayanları kesinlikle doktora gitmesi konusunda uyarıyor. Pekala Beğenilen Fer çakması neden olur ve nasıl tedavi edilir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan afetzede çocuklarla bir araya geldi

Sağlık Şub 23, 2023 Yorum Yok

Türkiye’de art arda yaşanan zelzelelerin akabinde afetzedeler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Etraf vilayetlerdeki Belde hastanelerinde tedavi altına alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi ile Etlik kent Hastanesi’nde tedavileri devam eden depremzede çocuklarla bir ortaya geldi.

Beyin anevrizma nedir ve belirtileri nelerdir? Beyin anevrizmanın tedavisi var mıdır?

Aktör Tom Sizmore meskeninde geçirdiği beyin anevrizmasından sonra apar topar hastaneye kaldırıldı. Oyuncudan görülen beyin anevrizması araştırılmaya başlandı. Aort damarların hasar almasıyla ortaya çıkan ve sonucu vefata kadar giden bu hastalık hakkında merak edilenler haberin ayrıntısında yer alıyor. Pekala beyin anevrizması nedir ve belirtileri nelerdir? Beyin anevrizmanın tedavisi Mevcut mıdır?