Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Tedavi

Tedavi

Sağlık

60 yaşındaki Bahar Öztan’dan yıllar sonra bir ilk! 41 yıl sonra tekrar bindi

admin
0 12

Yeşilçam’ın hoş oyuncusu Bahar Öztan şimdilerde 5. Sefer kanser tedavisi gören Bahar Öztan Kemal Sunal’la bindiği sepetli motosiklete 41 Yıl ortadan sonra tekrar görünce duygusal anlar yaşadı.

Genel

Naprosyn Jel ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Naprosyn Jel fiyatı 2023

admin
0 10

Naprosyn jel, Cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan bir dermatolojik ilaçtır. Pekala Naprosyn jel nedir, nasıl kullanılır, Yan tesirleri nelerdir, ne işe fayda, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, Cilt üzerinde hangi tesirleri vardır üzere soruların karşılıklarını sizler için yazdık.

Anne Sağlığı

Menoraji (Aşırı Adet Kanaması) neden olur ve ne iyi gelir? Aşırı Adet Kanaması nasıl geçer?

admin
0 18

Çok adet kanaması bayanların sık yaşadığı bir durumdur. Bayanların beşte birinde Ömür boyunca çok adet kanaması şikayeti görülür. Fakat tanıyı koymak kolay değildir. Tıp lisanında Menoraji yani çok adet kanaması olarak bilinen Menoraji (Aşırı adet Kanaması) neden olur ve ne âlâ gelir? sorusunun cevabı yazımızda.

Sağlık

ABD’li aktör Eric Braeden kötü haberi verdi! “Kansere yakalandım”

admin
0 20

‘Yalan Rüzgarı’ ismiyle yayımlanan ‘Young and the Restless’ dizisinin yıldızı Eric Braeden, toplumsal medya hesabından sıhhati hakkında üzücü bir İlan yayımladı. Alman asıllı Amerikalı oyuncu Braeden, ileri derecede kansere yakalandığını açıkladı.

Sağlık

Akciğer kanseriyle mücadele eden Aydemir Akbaş öldü mü? Yeni haber

admin
0 13

Yıllara damga vuran ehil oyuncu Aydemir Akbaş, 25 Ocak’ta kansere yakalandığını duyurmuştu. Toplamda altı Tane kemoterapiye gireceğini söyleyen ehil oyuncunun öldüğü haberleri gündeme bomba üzere düştü. Tedavi süreci devam eden Akbaş, sıhhat durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Anne Sağlığı

Bebeklerde göz kayması neden olur, nasıl geçer?Bebeklerdeki göz kayması kendi kendine geçer mi?

admin
0 121

Uzmanlar, bebeklerde meydana gelen göz kayması (şaşılık) sebebini kırma gücünde bozuklukların oluşması olarak açıklıyor. Öbür bir neden olarak da ‘beyin’ gösterilirken pek Fazla Ana bebeklerde göz kaymasının nedenini ve nasıl geçtiğini merak ediyor? Pekala bebeklerde göz kayması neden olur, nasıl geçer? Bebeklerdeki göz kayması kendi kendine geçer mi?