Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

Sağlık

Serdar Ortaç’tan Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye jest! “Nebati baba” diyerek…

admin
0 15

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir aktiflikte yer aldı. Bakan Nebati’nin Serdar Ortaç’tan “Karabiberim” isimli müziğini söylemesini istedi. “Nebati baba için okuyorum” diyen Serdar Ortaç, renkli anları ortaya koydu.

Sağlık

Nebati baba için okuyorum dedi! Serdar Ortaç, Maliye Bakanı Nebati için Karabiberim’i okudu

admin
0 12

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir aktiflikte yer aldı. Bakan Nebati’nin Serdar Ortaç’tan “Karabiberim” isimli müziğini söylemesini istedi. Nebati baba için okuyorum diyen Serdar Ortaç, renkli anları ortaya koydu.

Sağlık

Kardeş acısı yaşayan Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe’den eski kayınvalidesine olay yorum!

admin
0 24

Serdar Ortaç’ın 8 yıllık eski eşi Chloe Loughnan acısına ortak oldu. Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda kardeşi Serkan Ortaç’ı (40) kaybetti. ‘Meleğim rahat uyu’ paylaşımı yapan Nesrin Ortaç’ın bu paylaşıma Serdar Ortaç’ın eski eşi de sessiz kalmadı.

Sağlık

Kardeşini son yolculuğuna uğurlayan Serdar Ortaç duygularını ifade etti!

admin
0 29

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde kardeşi Serkan Ortaç’ın Istırap kaybını yaşadı. Kardeşini nihayet seyahate uğurlayan Serdar Ortaç, hislerini Anlatım etti.

Sağlık

Serdar Ortaç’tan aşk itirafı! Aşk acısı geçirme tarifi verdi: Gençlik yıllarında olur…

admin
0 45

Özel hayatı ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Serdar Ortaç, toplumsal medyadan gelen soruları yanıtladı. “Aşk acısı nasıl geçer?” sorusuna çarpıcı cevaplar verdi.

Sağlık

Kumar borçları yüzünden perişan olmuştu! Serdar Ortaç denize sıfır yalı istiyor

admin
0 32

Yıllarca kumar ve nafaka borçları yüzünden elinde ne Mevcut ne yoksa satan Serdar Ortaç, bu Defa yeni bir yatırım hayaliyle gündeme geldi. İstinye sırtlarındaki konutunu satışa çıkaran Ünlü müzikçi denize sıfır bir yalı almak istediğini açıkladı.