Tag

Serdar Ortaç

Serdar Ortaç’tan Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye jest! “Nebati baba” diyerek…

Sağlık May 06, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir aktiflikte yer aldı. Bakan Nebati’nin Serdar Ortaç’tan “Karabiberim” isimli müziğini söylemesini istedi. “Nebati baba için okuyorum” diyen Serdar Ortaç, renkli anları ortaya koydu.

Nebati baba için okuyorum dedi! Serdar Ortaç, Maliye Bakanı Nebati için Karabiberim’i okudu

Sağlık May 05, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir aktiflikte yer aldı. Bakan Nebati’nin Serdar Ortaç’tan “Karabiberim” isimli müziğini söylemesini istedi. Nebati baba için okuyorum diyen Serdar Ortaç, renkli anları ortaya koydu.

Kardeş acısı yaşayan Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe’den eski kayınvalidesine olay yorum!

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Serdar Ortaç’ın 8 yıllık eski eşi Chloe Loughnan acısına ortak oldu. Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda kardeşi Serkan Ortaç’ı (40) kaybetti. ‘Meleğim rahat uyu’ paylaşımı yapan Nesrin Ortaç’ın bu paylaşıma Serdar Ortaç’ın eski eşi de sessiz kalmadı.

Serdar Ortaç’tan aşk itirafı! Aşk acısı geçirme tarifi verdi: Gençlik yıllarında olur…

Sağlık Şub 03, 2023 Yorum Yok

Özel hayatı ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Serdar Ortaç, toplumsal medyadan gelen soruları yanıtladı. “Aşk acısı nasıl geçer?” sorusuna çarpıcı cevaplar verdi.

Kumar borçları yüzünden perişan olmuştu! Serdar Ortaç denize sıfır yalı istiyor

Sağlık Oca 30, 2023 Yorum Yok

Yıllarca kumar ve nafaka borçları yüzünden elinde ne Mevcut ne yoksa satan Serdar Ortaç, bu Defa yeni bir yatırım hayaliyle gündeme geldi. İstinye sırtlarındaki konutunu satışa çıkaran Ünlü müzikçi denize sıfır bir yalı almak istediğini açıkladı.