Tag

Sen

Sanatçı Mehmet Önder Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Sağlık May 21, 2023 Yorum Yok

Toplumsal medya hesabından gündem mevzularına ait kritik yaparak hafızalarda kalma gayreti içinde olan Şahan Gökbakar’ın iktisat değerlendirmesine oyuncu Mehmet Başkan’dan Cevap geldi. Başkan’ın “Meğer işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz” tabirleriyle yaptığı İzah görenleri şaşkına çevirdi.

Kibariye ve Della Miles’ten AK Parti seçim şarkısı! Erdoğan’a atfedilen şarkı mest etti

Sağlık May 18, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tipe kalmasıyla Kibariye ve Della Miles’ten Beyaz Parti yeni seçim müziği geldi. Sanatçı Kibariye’nin, Michael Jackson ve Whitney Huston’ın vokalistliğini yapmış olan Della Miles ile söylediği müzikte, “Sığınacak kalesin sen” ve “Yaradan’dan gelir gücün” kelamları dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ithaf edilen Umutlar seninle müziğinin klibi herkesi mest etti.

Müge Anlı, Rahmi Özkan üzerinden kadınlara gönderme yaptı! “Yine kandınız 2 tatlı söze”

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Değişik olayların yaşandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında Yeniden ağızları Aleni bırakan bir Hadise yaşandı. Eşi ve kızını terk eden Ahmet Yenin’in bulunmaya çalıştığı programda bahisle ilgili olarak Ünlü avukat Rahmi Özkan’ın yaptığı İzah dikkat çekti. Sunucu Müge Anlı ise Özkan’ın açıklaması üzerinden bayanlara göndermede bulundu.

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen bayramda kayınpederini es geçmedi!

Sağlık Nis 25, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı sevinçli geçtiğimiz haftalarda Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, bayramda eski kayınpederi Ali Şen’i Bodrum’daki meskeninde ziyaret etti.

81 yaşındaki Şener Şen’in son hali gündem oldu! Tanınmaz halde…

Sağlık Nis 05, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Şener sevinçli uzun Vakit sonra birinci Defa görüntülendi. Gözlerden Irak bir Ömür süren Şen’in nihayet hali dikkat çekti. Bir oldukça yaşlandığı görülen Ünlü İsim bu haliyle gündem oldu. İşte 81 yaşındaki ehil sanatkarın nihayet hali…

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

Sağlık Mar 21, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Aslı Şen ve Metin Şen 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi! İlk iş soyadını değiştirdi

Sağlık Mar 14, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edilmişti. Meskenlerini ayıran ve birbirlerini takipten çift evliliklerini kurtarmak için bir müddettir uğraşsa da bu eforları karşılıksız kaldı. meşhur çift, geçtiğimiz gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi.

Anneannesini kaybedince yıkılan Kadir Ezildi’den acı sözler: 40 oda silsem…

Sağlık Mar 06, 2023 Yorum Yok

“En Hamarat Benim” müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir biçimde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe depremde acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı

Sağlık Şub 17, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraşlı yaşanan şiddetli zelzelenin akabinde Istırap haberler gelmeye devam ederken bir kahreden haberde eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burce Tunay’dan gelmişti. Erkek arkadaşı Zeybek Can Datlı’yı zelzele felaketinde kaybettiğini duyurmuştu. Yeni paylaşımı ise Yürek yaktı.

Anneannesi vefat eden Kadir Ezildi’den günler sonra yürek yakan sözler!

Sağlık Şub 15, 2023 Yorum Yok

“En Hamarat Benim” müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir biçimde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.