Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Ramazan Ayı

Ramazan Ayı

Sağlık

Yapımı 8 saat süren İskilip keşkeği iftar sofralarını şenlendiriyor!

admin
0 18

Çorum denildiğinde akla birinci gelen lezzetlerden biri olan İskilip keşkeği, Özellikle Ramazan ayıyla birlikte İlgi odağı haline geldi. Tam 8 saatte pişen ve UNESCO’nun Müşahhas Olmayan Kültürel Miras Listesi’nde yer Meydan keşkek için fırınların önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

Anne Sağlığı

Oruç tutulurken spor yapılmalı mı? İftardan sonra spor yapmak…

admin
0 30

Son vakitlerin en Fazla akıl karıştıran hususlarından biride ramazan ayı geldiğinde orucun, spor yapmaya Mani olup olmaması konusu oluyor. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Atlet Sıhhati Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nurzat Elmalı, Oruç tutulurken spor yapılmalı mı? soruların cevabını verdi.

Anne Sağlığı

Oruç tutulurken spor yapılmalı mı? Spor yapmak orucu engel mi? İftardan sonra spor yapmak…

admin
0 117

Son vakitlerin en Fazla akıl karıştıran mevzularından biride ramazan ayı geldiğinde orucun, spor yapmaya Mani olup olmaması konusu oluyor. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Atlet Sıhhati Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nurzat Elmalı, Oruç tutulurken spor yapılmalı mı? Spor yamak orucu Mani mi? soruların karşılığını verdi.

Anne Sağlığı

Çocuklarla Ramazan ayı nasıl geçirilir? Çocuklarınızla Ramazan hedefleriniz için tavsiyeler…

admin
0 42

Ramazan ayında oruç ibadetinin faziletine ailesiyle Birlikte ulaşmak isteyen ebeveynler “Çocuklarla Ramazan ayı nasıl geçirilir?” sorusunun cevabı arıyor. Bu haberimizde çocuklarınızla belirleyeceğiniz Ramazan maksatlarınız için birkaç tavsiyede bulunduk. Pekala çocuklarla Ramazan ayı nasıl geçirilir? İşte çocuklarınızla Ramazan amaçlarınız için tavsiyeler…

Sağlık

Türkiye’nin Ramazan ekranı Kanal 7’de yaşanacak!

admin
0 24

On bir ayın sultanı Ramazan bütün coşkusuyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların Aka bir heyecanla beklediği kutsal Ramazan ayının coşkusu Kanal 7 ekranlarından izleyiciye aktarılacak.

Sağlık

On bir ayın sultanı Ramazan’ın coşkusu Kanal 7’de yaşanıyor

admin
0 26

Müslümanların Aka bir heyecanla beklediği on bir ayın sultanı Ramazan ayı bütün coşkusuyla Kanal 7 de karşılanıyor.