Tag

Olay

Burak Deniz Nilperi Şahinkaya’ya küfürler yağdırmıştı! Davadan vazgeçti iddiasını yalandı

Sağlık May 14, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Adana’da yaşadıkları münakaşa ile gündeme gelen oyuncu Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya ortasında sular durulmuyor. Deniz’in kendisine küfür ettiğini ve hengame çıkardığını ileri süren Şahinkaya, mevzuyu mahkemede çözme kararı almıştı. Davadan vazgeçtiği ileri sürülen Şahinkaya, “Vazgeçme üzere bir durum Laf konusu olmayacak.” biçiminde açıklamada bulundu.

Duman konserinde dehşet anları! Çatıya çıktı canından oldu

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Ünlü rock kümesi Duman, evvelki gün İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen bir şenlikte hayranlarıyla buluştu. Kümenin sahne aldığı sırada konseri daha rahat izleyebilmek için çatıya çıkan 27 yaşındaki Orhan Gemici ismindeki bir vatandaşın düşerek hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Survivor’da gergin anlar! Acun Ilıcalı ilk defa yarışmacıyı diskalifiye etti!

Sağlık Nis 10, 2023 Yorum Yok

TV8’de ekrana getirilen Survivor 2023’ün bu akşam yayınlanacak olan yeni kısım fragmanında Acun Ilıcalı’nın kuruldaki gergin halleri gündem oldu. “Bugün yaşadığımız Hadise bana nazaran Survivor’da Fazla Ender görebileceğimiz bir olay.” demesi üzerine Tüm odaklar Survivor’un yayınlanacak kısmına çevrildi.

Atiye setindeki iş kazası ölümle sonuçlanmıştı! Yapımcı Onur Güvenatam’a hapis şoku…

Sağlık Nis 05, 2023 Yorum Yok

2019 yılında Netflix’te izleyiciyle buluşan Atiye dizisinin setinde çalışan vazifeli vatandaş Hasan Karatay, şanssız bir kaza sonucu hayatını kaybetmişti. Hususa ait Haysiyet Güvenatam ile sanat direktörü Deniz Kobanbay’ın yargılandığı davada, Güvenatam’ın “taksirle mevte neden olmak” hatasından 6 yıla kadar mahpusu, Kobanbay’ın da beraati istendi.

Komşusunu darp eden Halil Sezai’ye hapis şoku!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Komşusu Hüseyin Meriç’i darb ettiği gerekçesiyle 3 başka cürümden 1 Yıl 11 ay 17 gün mahpus cezasına çarptırılmasının akabinde verdiği bir konserde Meriç’e hakaret ve tehdit içeren kelamlar söylediği için müzikçi Halil Sezai Paracıkoğlu, hakkında karar açıklandı. Sezai’nin birinci duruşmada ’Hakaret’ hatasından 4 ay 25 gün mahpus cezasına çarptırılmasına karar verildi.