Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç

Sağlık

Magazin dünyasına bomba gibi düşen olay! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı

admin
0 7

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Savlara nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir konutu terk etti. İşte ayrıntılar…

Sağlık

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliğinde çatırdamalar başladı! Özdemir evi mi terk etti?

admin
0 8

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Tezlere nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir meskeni terk etti. İşte ayrıntılar…

Sağlık

Oyuncu Oğuzhan Koç da estetik kervanına katıldı! Yeni haliyle gündem oldu

admin
0 6

Meslektaşı Demet Özdemir ile Mesut bir evlilik sürdüren oyuncu ve müzikçi Oğuzhan Koç’tan şaşırtan bir yenilik geldi. meşhur oyuncu estetik dünyasına birinci adımını attı.

Sağlık

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e tam destek! Adım Farah dizisini paylaştı…

admin
0 8

Ünlü müzikçi Oğuzhan Koç’tan eşi Demet Özdemir’e tam dayanak geldi. Adım Farah dizisini izleyen Oğuzhan Koç, o anları manzara altına aldı ve toplumsal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Sağlık

Oğuzhan Koç eşi Demet Özdemir’in doğum gününü kutladı! Bu sefer buruğuz…

admin
0 9

Oğuzhan koş eşi Demet Özdemir’in doğum gününü toplumsal medya hesabından duygusal bir bildiriyle kutladı. Doğum günü armağanı olarak zelzele bölgesine yardım edilmesini isteyen Demet Özdemir’e eşi Oğuzhan Koç ise buruk bir Tebrik bildirisi yayınladı.

Sağlık

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’den hayran bırakan fotoğraf! Birlikte en doğal halleriyle…

admin
0 27

Geçtiğimiz Yıl dünya konutuna giren beğenilen çift, Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Özel hayatlarıyla herkesin odak noktası halinde. Bir arada çekildikleri en doğal hallerini toplumsal medya hesabından yayınlayan çift, takipçilerini hayran bıraktı.