Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Ödül

Ödül

Sağlık

Will Smith’in tokadıyla 62 yıllık gelenek bozuldu! Artık kırmızı değil

admin
0 6

Geçtiğimiz Yıl Will Smith’in Chris Rock’a sahnede attığı tokat, Oscar mükafat Merasimi tarihinin en unutulmaz olaylarından biri olarak hafızalarda yer etti. Bu Yıl oluşabilecek rastgele bir krize karşı önlemleri sıkı tutma kararı Meydan Akademi, her şeyin değiştiğini göstermek için 1961’den beri devam eden geleneği değiştirdi.

Sağlık

BAFTA 2023 ödül törenine Türkiye’deki deprem damga vurdu! Dayanışma için mavi kurdele taktılar

admin
0 11

İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi Mükafatları, düzenlenen görkemli bir merasimle sahiplerine verildi. Türkiye zelzelesi geceye damgasını vururken Ünlü isimler yaşanan zelzele felaketinden Dolayı dayanışma bildirisi göndermek için mavi kurdele taktı.

Sağlık

Emine Erdoğan Kızılay’ın ‘Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödül Töreni’nden paylaşım yaptı

admin
0 26

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kızılay’ın ‘Kırmızı Yelek Memleketler arası Gönüllülük mükafat Töreni’ne katıldı. Erdoğan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşlara Kızılay için “Gönüllü Ol” davetinde bulundu.

Sağlık

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor! Altın Kelebek Ödülleri töreni ne zaman?

admin
0 20

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en güzellerine verilen Pantene Altın Kelebek Mükafatları, 48’inci Kez sahiplerini buluyor. 4 Kasım 2022 gecesinde gerçekleşecek merasim, Kanal D ve teve2’nin ortak yayınıyla canlı olarak ekrana gelecek.

Sağlık

Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu’nun acısıyla dalga geçti! Kaygılaroğlu sert çıkıştı…

admin
0 26

GQ Türkiye Men Of The Year 2022 Mükafatları dün akşam gerçekleştirilen merasimle sahiplerini buldu. Yılın Oyuncusu seçilen Uraz Kaygılaroğlu sahneye çıkarak mükafatını Cem Yılmaz’ın elinden aldı. Amasya’daki feci kazada yaralanan eksi eşi Melis İşiten hakkında konuşma yapan Kaygılaroğlu’nun yaptığı konuşma esnasında Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu’nun acısıyla dalga geçti! Kaygılaroğlu Misli çıkıştı…

Sağlık

Alişan Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü yerden yere vurdu: Başımıza bela ettin!

admin
0 20

Altın tabiat mükafat Töreni’nde Safiye Soyman ve Faik Öztürk’le karşılaşan Alişan, Ünlü ikili yapmadığını bırakmadı. Faik Öztürk ile askerlik anısını anlatan Alişan, Safiye Soyman’a seslenerek “Bu adamı başımıza bela eden sensin abla, o yüzden bu Ödül merasiminde seni kınıyorum” dedi.