Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Metin Şen

Metin Şen

Sağlık

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

admin
0 2

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Sağlık

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen evliliklerini kurtarabilecek mi?

admin
0 12

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları sav edilmişti. Meskenlerini ayıran ve birbirlerini takipten çiftin evliliklerini kurtarmak için çabaladığı ortaya çıktı.

Sağlık

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen boşanma arifesinde olduğu Metin Şen’e imada bulundu

admin
0 22

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edildi. İki çocukları olan çiftin meskenlerini ayırdıkları öğrenilirken Aslı Şen’in moral depolamak için Yurt dışına gittiği ortaya çıktı.

Sağlık

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor mu?

admin
0 20

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları sav edildi. İki çocukları olan çiftin ayrılık kararı almasına Sebep olan Hadise toplumsal medyaya damga vurdu.