Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Gelen

Gelen

Sağlık

Merve Boluğur’dan şaşırtan üçüncü evlilik açıklaması! “Şu anda tamamen…”

admin
0 11

Uzun müddettir ekranlarda görülmeyen oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz akşam “Hadi Güzeli: Istakoz’un Haritası’nın” galası için Kanyon AVM’de görüntülendi. özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Boluğur kendisine gelen üçüncü evlilik sorularına işte bu türlü karşılık verdi…

Sağlık

9 çocuk babası İzzet Yıldızhan: Çocuklarımı güzel bir sürpriz bekliyor!

admin
0 19

Geçtiğimiz günlerde çocuklarının düzenlediği sürpriz doğum günü kutlamasıyla gündeme gelen İzzet Yıldızhan, bir AVM çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çocuklarından bahsederken gözlerinin içi gülen Ünlü müzikçi, “Ailem ve çocuklarım benim olmazsa olmazlarım.” dedi.

Sağlık

Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”

admin
0 15

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru karşılık etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği karşılık dikkat çekti.

Sağlık

Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

admin
0 34

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen iletilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir karşılık veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.

Sağlık

CZN Burak’tan Taha Duymaz’a gelen çirkin yorumlara tepki! “Değdi mi?”

admin
0 27

Ünlü restoran zinciri sahibi ve toplumsal medya fenomeni CZN Burak, sarsıntıda hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’a gelen berbat yorumlara Başkaldırı etti. Duymaz’a Üzücü yorumlarda bulunanlara “Değdi mi?” diyerek seslendi.

Sağlık

Sunucu Ece Erken evine gelen doğalgaz faturasını paylaştı! Faturayı görenler şoke oldu

admin
0 32

Sunucu Ece Erken, meskenine gelen doğalgaz faturasını toplumsal medyadan paylaştı. Yüksek ölçüde gelen fatura meblağı görenleri şoke etti.