Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. düğün

düğün

Sağlık

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’den yeni haber! Evlilik yolunda ilk paylaşım…

admin
0 2

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece ile uzun vadeli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden hoş haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya meskenine girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte ayrıntılar…

Sağlık

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’in düğünü iptal mi oldu? Tarih belli olmuştu…

admin
0 11

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece ile uzun vadeli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden hoş haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya konutuna girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte ayrıntılar…

Sağlık

Banu Alkan nikah masasına oturuyor! Afrodit nikah tarihini duyurdu

admin
0 21

Ünlü oyuncu Banu Alkan, nikah masasına oturacağını duyurdu. Afrodit lakabıyla da anılan Alkan, nikah tarihi için de yaz aylarını işaret etti.

Sağlık

Mersin’de düğünde sahne alan türkücü Ceylan’a büyük şok!

admin
0 21

Türkücü Ceylan’ın sahneye davetli olduğu düğünde Aka bir şok yaşandı. Gelin düğüne yaşadıkları bir kaza nedeniyle katılamadığı için gelen konuklar ve türkücü Ceylan şaşkınlık içerisinde kaldı.

Sağlık

Eski Survivor yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker bir düğün de Antalya’da yaptı

admin
0 20

Survivor 2021 yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker geçtiğimiz gün aile ortasında yaptıkları sade bir merasimle nişanlandı. Sırf 1 gün nişanlı kalan ikili evvelki akşam dünyaevine girdi. İkili evvelki akşam Antalya’da da görkemli bir düğün yaptı.

Sağlık

Şırnak’ta tarihi an! 5 bin kişilik düğünde kilolarca altın takıldı

admin
0 22

Şırnak’ın ırak hududundaki Gölyazı köyünde yapılan aşiret düğünü 5 bin davetliyi ağırladı. Kerem Enc ve Çiğdem Oflu çiftinin 2 gün süren düğününde kilolarca altın takıldı. Yöresel kıyafetli davetlilere, 350 kilo etli Yemek ikram edildi.