Düğünde ne giyilir? Çocuk düğün kıyafet modelleri ve teklifleri

Anne Sağlığı, Anne ve Bebek, Bebek, Çocuk Gelişimi, Çocuk Sağlığı, Doğum, Genel, Hamilelik, Sağlık Eki 26, 2022 Yorum Yok

Düğün günlerinde aile uzunluğu parlamak ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız, çocuklarınıza giydirebileceğiniz en şık ve rahat kıyafet tekliflerini sizler için derledik. Pekala çocuklara düğün kıyafeti olarak ne giydirilmeli? Düğün için kız ve erkek çocuk kıyafet model tavsiyelerini haberimizde okuyabilirsiniz…

Evlenme kararı alan çiftlerin hayatlarını birleştireceği ve bundan sonra kendilerine orijinal bir sayfa açacakları düğün günü, çiftlerin kendi dilekleri doğrultusunda istenilen mevsime nazaran ayarlanır. Mevsimine uygun dizayn edilen düğün yerinde bilhassa de düğün sahipleri başta olmak üzere davetliler de baştan aşağı şık olmaya itina gösterir. Pekala herkes bu kadar şık olmaya uğraş gösterirken çocuklar nasıl giydirilmeli? Vitrinlerde gördüğümüz kabarık türlü gelinlikler, düğün sahibi yakını olan çocuklar için ülkü bir kıyafet seçimi olabilir.

Muhtemelen sadece o gün içerisinde giyilebilecek olan gelinlik modelli elbiseler epeyce göz alıcıdır. Lakin burada dikkat edilmesi gereken bir konu var ki o da çocukların gün uzunluğu koşuşturma içinde olacağı için kendilerini rahat hissetmeleridir. Dolayısıyla ayaklarına dolanan uzun ve katmanlı elbiseler tercih edilmemelidir. Orta uzunlukta, ya da biraz dizin altında elbiseler onlar için daha ülküdür.

Renklerini ise ister renkli, ister gelin üzere bembeyaz bir elbiseden yana tercih edebilirsiniz. Erkek çocuklarda en az kızlar kadar dikkat cazibeli görünmek isteyebilir. Kır düğünü ya da kıyı kenarında bir kumsal düğünü yapılmayacaksa şayet resmi düğünler için erkeklerde en ideali kadro elbise ya da smokindir.

Kır, kumsal ya da nikah üzere yerlerde de kumaş pantolon üzerine renkli bir blazer ceketlerle bir kombin yapabilirsiniz. Erkek çocuklarının kendilerini damat ya da sağdıç üzere hissetmesi onları memnun edecektir.

N11.COM DANTELLİ ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ 99,99 TL

MİNİCİTY KIZ ÇOCUK GELİNLİK ELBİSE MODELİ 125,00 TL

ERKEK ÇOCUK SMOKİN KADROSU 139,90 TL

TRENDYOL ERKEK ÇOCUK SİYAH YELEK 47,25 TL

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir