Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Deprem

Deprem

Sağlık

Deprem bölgesine giden Tamer Karadağlı çocuklarla bir araya geldi! “Moral vermeye geldik”

admin
0 2

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı yaşanan zelzele felaketinden sonra zelzele bölgesine gitti. Yardımlarını esirgemeyen ünlüler ortasında yer Meydan Karadağlı, depremzede çocuklara oyuncak dağıttı. Çocuklarla bir ortaya gelen İşte o duygulandıran o kareler;

Sağlık

Tolgahan Sayışman’dan eşi Almeda Abazi hakkında açıklama: “Almeda’nın psikolojisi bozuldu!”

admin
0 6

Geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülenen Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, Kahramanmaraş zelzelesi hakkında konuşurken eşi Almeda Abazi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Sağlık

Mahsun Kırmızıgül 15 gün sonra yeniden deprem bölgesinde! Bölgeden çağrıda bulunmuştu…

admin
0 7

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen sarsıcı sarsıntıların akabinde zelzele bölgelerinde yer Meydan Ünlü oyuncu ve müzikçi Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz günlerde İstanbul’a Geri dönmüştü. Kırmızıgül 15 gün ortadan sonra soluğu yine zelzele bölgesinde aldı.

Sağlık

Ebru Şallı’dan yürek yakan itiraf: Oğlum ölünce üzüntüden dişlerim kırılmıştı şimdi de…

admin
0 4

Geçtiğimiz gün Etiler’de bir yerde sarsıntıyla ilgili haberleri takip ederken görüntülenen Ebru Şallı, gözyaşlarına Yargıç olamamıştı. Keder ve gerilimden dişlerini sıkmaya başladığını açıklayan Şallı, “Bu diş sıkma hastalığım Pars hastanede tedavi görürken başlamıştı. Dişlerim kırıldı.” dedi.

Sağlık

Şanlıurfa ve Adıyaman’da depremden sonra sel felaketi yaşandı! 1 ölü, 4 kayıp…

admin
0 6

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki sarsıntıların akabinde zelzelenin vurduğu vilayetlerden Şanlıurfa ve Adıyaman’da artık de sel felaketi yaşandı. Zelzeleden sonra güçlü koşullar altında Ömür gayreti veren vatandaşlar bu sefer de sel felaketi ile gayret etmeye çalıştı. selin vurduğu bölgelerden manzaralar kameralara yansıdı.

Sağlık

Emre Altuğ depremzedeleri unutmadı: Yaralarımızı beraber saracağız!

admin
0 7

Ünlü oyuncu ve müzikçi Emre Altuğ, geçtiğimiz akşam depremzedelerin faydası için düzenlenen konser öncesinde alkış toplayan açıklamalarda bulundu. Konser gelirinin tamamını zelzele bölgesine göndereceğini söyleyen Altuğ, “Yaralayıcı ve yıkıcı bir felaket yaşadık. İnşallah bu yaraları birlikte saracağız.” dedi.