Tag

Deprem

Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Zelzele bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy gelmesinin akabinde kimi Ünlü isimlerin de ortalarında bulunduğu muhalif kesim, depremzedelere hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yaptı. Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, hususa ait toplumsal medya hesabından görüntülü İzah yaptı. Polat, “Yardım yaptığınız insanların kanılarını satın alamazsınız” dedi.

Hakan Ural’dan depremzedelere hakaret eden zihniyete yanıt geldi: Aşağılıksınız!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçim günü zelzele bölgesinden en Çok oyun iktidara gelmesi muhalif kısımdan kimi isimleri zahmetten çıkardı. Yenilgiyi kabullenemeyen güruhtan birtakım isimler depremzedelere karşı hakaret içerikli bildiriler yayımladı. meşhur oyuncu ve sunucu Hakan Ural da bu nahoş davranışa kayıtsız kalamayarak toplumsal medya hesabından dikkat çeken açıklamalara yer verdi.

Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri hedef alan kirli zihniyete ateş püskürdü!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçimlerinde zelzele bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy çıktığını gören kimi Ünlü isimler depremzedeler hakkında akıl almaz kelamlar sarf edildi. Bu Vakit kadar seçimle ilgili paylaşım yapmayan oyuncu Sinan Albayrak, bu kirli zihniyete sessiz kalmadı. Toplumsal medya hesabından bahse ait görüntülü paylaşım yapan başarılı oyuncu, “Sizler Mevcut olmaması gereken ucube yaratıklarsınız” dedi.

Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Sağlık Nis 28, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka sarsıntılar 10 vilayette apansız hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de dayanaklarını sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Sağlık Nis 28, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzeleler 10 vilayette birdenbire hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de takviyelerini sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Depremde hayatını kaybeden öğretmen Şeyma İyiol’un ailesini dolandırmak istediler!

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

Hatay’da zelzele felaketinde hayatını kaybeden Muallim Şeyma İyiol’un ailesini dolandırmak istediler. Dolandırıcılar depremzede aileyi arayarak kızlarının borcu olduğunu, 2 taksiti ödemediği belirtip, icra süreci başlatacaklarını söyledi.

Depremde yakınlarını kaybeden Sarp Apak: Çok zor zamanlar geçirdim

Sağlık Nis 12, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş sarsıntılarının etkilediği Adana’da yakınlarını kaybeden oyuncu Sarp Apak, oğlu Güney ile İstanbul’da bir AVM’de görüntülendi. Scooter ile AVM’de dolaşan ve polis üniformasıyla dikkatleri üzerine çekti. meşhur oyuncu sarsıntıda hayatını kaybeden yakınları hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ahsen Eroğlu’ndan anlamlı hareket! Depremzedelerin hayatlarını renklendirecek

Sağlık Nis 09, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyunculuk performansının yanında fotoğraf yeteneğiyle de bilinen Ünlü oyuncu Ahsen Eroğlu’ndan depremzedeler için manalı devinim geldi. meşhur oyuncu çizdiği tablolardan elde edilecek olan gelirleri depremzedelere bağışlayacak.