Tag

Dava

Ebru Gündeş kızı için Reza Zarrab’a savaş açtı! İpler resmen gerildi

Sağlık Mar 03, 2023 Yorum Yok

Müzikçi Ebru Gündeş kızı Alara’nın soyadının değişmesi için eski kocası Reza Zarrab’a resmen Cenk açtı. İplerin yavaş yavaş gerildiği sav edilen Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’a, kızları Alara’yla ferdî bağının kaldırılması için karşı dava açtığı da konuşulanlar ortasında.

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgasında son kararı mahkeme verdi!

Sağlık Oca 25, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Bir arada sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir hengameye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. 1 TL’lik tazminat davasında mahkeme kararını verdi.

Mahsun Kırmızıgül’e şok dava! 80 milyon bütçeli film…

Sağlık Oca 24, 2023 Yorum Yok

Hilmi Topaloğlu’nun İtibar Müzik’i kurma sürecinin anlatıldığı ‘Prestij Meselesi’ sinemasının direktörü Mahsun Kırmızıgül davalık oldu. 80 milyon bütçeyle çekilen İtibar Sıkıntısı 3 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgası mahkemede devam ediyor! Uzadıkça uzadı…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Birlikte sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir arbedeye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. Duruşma çıkışı İzah yapan Mustafa Keser, “Davayı uzatan kendisi” diyerek Ersoy’u topa tuttu.

Reza Zarrab ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü! Acun Ilıcalı detayı…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Reza Zarrab ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava belgesinde yer aldı. Acun Ilıcalı hakkındaki iletileşme ayrıntısı ise gündemi sarstı.

Rıza Sarraf ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü!

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen olay hakkında Ebru Gündeşin eski eşi İstek Sarraf ile anılmıştı. İstek Sarraf ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava belgesinde yer aldı.