Tag

çocuk

Peditus şurup ne işe yarar? Peditus şurup nasıl kullanılır? Peditus şurup 2023 fiyatı

Genel May 08, 2023 Yorum Yok

Bilhassa çocuklu ailelerin sıklıkla tercih ettiği tıpkı vakitte da merak ettiği Peditus bir şuruptur. P eki Peditus şurup nedir? Peditus şurubu yararları ve ziyanları nelerdir? Peditus şurubu fiyatı ne kadar?

Çocuk yetiştirmenin püf noktaları neler? Uzmanından nokta atışı tavsiyeler…

Her Ebeveyn baba çocuklarının yeterli ve Mesut bir birey olmasını ister. Bunun için alınması gereken kimi aksiyonlar var. Öncelikle kendi psikolojiniz ve mutluluğunuz üzerinde gerçekleştireceğiniz hareketler çocuklarınız da standartlarını ve yaşama nazar açısını belirleyecektir. Uzman Psikolog Esra Ezmeci “Çocuk yetiştirmenin püf noktaları neler?” sorusunu yanıtladı. İşte bütün ayrıntılar…

Gülben Ergen’den onurlandıran hareket! Deprem bölgesinde 43. anaokulunu açtı

Sağlık May 01, 2023 Yorum Yok

Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Türkiye’nin birçok yerine Okul yaptıran Gülben Ergen zelzele bölgesi içinde Gerekli süreçleri yapacağını açıklamıştı. Ergen’den onurlandıran bir devinim daha geldi. zelzele bölgesine 43. anaokulunu açtı.

Ateş Kuşları dizisi 15. bölüm fragmanı yayınlandı! “Barbaros’un göz yaşları”

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

ATV’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları, heyecan dolu anlarla devam ediyor. nihayet vakitlerde dikkat çeken diziler ortasında yer Meydan Ateş Kuşları dizisinin 15. kısım fragmanı izleyicilerle buluştu. İşte Ateş Kuşları dizisinin Fazla merak edilen 15. kısım fragmanı…

Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Sağlık Nis 28, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka sarsıntılar 10 vilayette apansız hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de dayanaklarını sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Sağlık Nis 28, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzeleler 10 vilayette birdenbire hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de takviyelerini sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin’den üçüncü çocuk açıklaması! “Üçüncü çocuk demek…”

Sağlık Nis 26, 2023 Yorum Yok

Müzikçi Berkay üçüncü çocuk isteğini ‘Ben dünden razıyım’ diye cevaplamıştı. Geçtiğimiz gün hasret Ada Şahin ise çocuk sorusuna yanıt verdi. “Berkay tabi ister” biçiminde Cevap veren hasret Ada Şahin, Annelik güç dedi.

Ateş Kuşları dizisi 14. bölüm fragmanı yayınlandı! “Gülayşe’yle Alparslan karşı karşıya”

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

ATV’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları, heyecan dolu anlarla devam ediyor. nihayet vakitlerde dikkat çeken diziler ortasında yer Meydan Ateş Kuşları dizisinin 14. kısım fragmanı izleyicilerle buluştu. İşte Ateş Kuşları dizisinin Fazla merak edilen 14. kısım fragmanı…