Tag

Çalışma

Sabri Ülker Bilim Ödülü’nün sahibi Doç. Dr. Elvan Böke oldu! “Yumurta Hücrelerinin Gizemi”

Sağlık May 10, 2023 Yorum Yok

Sabri Ülker Vakfı tarafından genç ilim insanlarını desteklemek üzere 2016 yılından beri verilen ilim Mükafatı, İstanbul’da düzenlenen Özel bir geceyle sahibini buldu. Yumurta hücresinde yaşlanma ve metabolik bozukluklar üzerinde yaptığı çalışmalarla hem hücre yaşlanmasına hem de bayanlarda üreme meselelerine karşı ümit ışığı sunan Doç. Dr. Elvan Böke, 2023 Sabri Ülker ilim Ödülü’ne layık görüldü.

Hatay’da depremde hayatını kaybeden çocuklar için enkazların üzerlerine balonlar asıldı!

Sağlık Şub 19, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzeleden etkilenen vilayetler ortasında yer Meydan Hatay’da Ogün Abi Çocuk Derneği üyeleri, sarsıntılarda hayatını kaybeden çocuklar için herkesin dikkatini çeken bir Faaliyet başlattı.

AFAD gönüllüsü nasıl olunur, başvuru şartları ne? AFAD gönüllü başvuru formu ve ekranı e-Devlet

Sağlık Şub 09, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş zelzelesinden sonra vatandaşlar AFAD istekli müracaat ekranı ve müracaat kurallarını araştırmaya başladı. AFAD gönüllüsü nasıl olunur, müracaat kaideleri ne? İşte AFAD istekli müracaat formu ve ekranı…

AFAD gönüllüsü nasıl olunur, başvuru şartları ne? AFAD gönüllü başvuru formu ve ekranı e-Devlet

Sağlık Şub 08, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş zelzelesinden sonra vatandaşlar AFAD istekli müracaat ekranı ve müracaat kaidelerini araştırmaya başladı. AFAD gönüllüsü nasıl olunur, müracaat kuralları ne? İşte AFAD istekli müracaat formu ve ekranı…

Neslihan Sağır Çetin İngiliz ressamın 153 yıl önce Yeşil Türbe’de çizdiği tabloyu fotoğrafladı

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

“Resm-i Mekan” projesiyle Ünlü ressamların resmettiği tabloların yerlerini bularak o anı fotoğraflayan Ünlü fotoğraf sanatkarı Neslihan Sağır Çetin, John Frederick Lewis’in 1869’da Yeşil Türbe’de yaptığı “The Commentator On The Koran” isimli tablo için Bursa’ya gitti.