Tag

Burak Özçivit

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan’dan 23 Nisan kutlamalarına özel gösteri!

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evvelki gün oğulları Karan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocukluk Bayramı gösterisinden kareleri toplumsal medya hesabından yayınladı. meşhur çiftin oğullarının dans performansı toplumsal medya kullanıcılarından tam not aldı.

Eşi Fahriye Evcen ile depremde seferber olan Burak Özçivit’ten takdirlik hareket! Katar’dan…

Sağlık Şub 22, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayette Aka bir yıkama neden olan zelzeleden sonra ünlüler seferber oldu. Bu ünlüler ortasında Burak Özçivit Ve Fahriye Evcen çifti yer aldı. Günlerdir canla başla dayanak olan Ünlü çiftten Burak Özçivit, Katar gelirini bağışladığını duyurdu.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Kerem bebekle ilk kez görüntülendi! Bakın kime benziyor

Sağlık Oca 21, 2023 Yorum Yok

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten sevindiren haber Çarşamba günü gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hastaneden çıkarken görüntülendi.

7,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen’den karnı burnunda poz! Ünlü oyuncunun son hali gündem oldu

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber gelmişti. Fahriye Evcen’in ikinci çocuğuna Hamile olduğunu açıklamıştı. Şimdilerde yaklaşık 7,5 aylık Hamile olan hoş oyuncu, nihayet halini paylaştı. Erkek bebek bekleyen Ünlü ismin karnı büyüdüğü ve ekrana sığmadığı dikkatlerden kaçmadı.