Tag

Ameliyat

Asmalı Konak’ın Zeynep’i Eylen Yıldız’dan üzen haber! Apar topar ameliyata alındı

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Bir periyodun unutulmaz dizileri ortasında yer Meydan Asmalı Konak’ta Zeynep karakterine hayat veren oyuncu aksiyon Yıldız’dan sevenlerini üzen haber geldi. Yıldız, yaşadığı sıhhat meseleleriyle apar topar ameliyata alındı. İşte nihayet sıhhat durumu…

Yargıtay’dan emsal karar! Estetik ameliyatta doktordan garanti şartı

Sağlık Nis 01, 2023 Yorum Yok

Hoş görünmek için estetik yaptıran birçok şahıs geçirdiği operasyon sonrası yaşanılan mağduriyetleri gidermek için Yargıtay’dan emsal niteliğinde karar geldi. Yüksek mahkeme, estetik ameliyatta hekimin, hastanın istediği sonucu komplikasyonlar haricinde garanti etmek zorunda olduğuna hükmetti.

Engin Öztürk’ten üzen haber geldi! Sıfırıncı Gün dizisi çekimleri durduruldu! Ameliyat olan…

Sağlık Oca 30, 2023 Yorum Yok

Sıfırıncı Gün ile ekranlara gelen Engin Öztürk’ten sevenlerini üzen haber geldi. Oyuncunun apar topar ameliyat olmasından Dolayı da Sıfırıncı Gün dizisi çekimleri durduruldu.

Hülya Bozkaya’nın kanser hastalığı tekrar nüksetti! O süreci ağlayarak anlattı.

Alişan’ın yakın arkadaşı olan Hülya Bozkaya geçen sene geçirmiş olduğu “yumurtalık kanseri”ne yakalandığını belirtmişti. Hastalığının tekrar nüksetmesi üzerine hastaneye yatan Hülya Bozkaya, yakalandığı kanser sürecini ağlayarak anlattı.

Sergen Deveci’den hasta yatağında ilk paylaşımı geldi! “Kaybettiğimiz canlarımıza…”

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Turne dönüşü bahtsız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem emelli ağır bakıma alınıp uyutulmuştu. Kendine gelen ve sevenlerine birinci haberi fotoğraf paylaşarak verdi.

Türker İnanoğlu’ndan sevindiren haber! Hastaneden taburcu oldu

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema bölümündeki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki Ünlü direktör geçtiğimiz haftalarda düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırılmış lakin ameliyata alınamamıştı. İnanoğlu’ndan sevindiren haber geldi.