Tag

Altın

Müge Anlı ve Dilan Polat arasındaki altın gerilimi! Eleştirilere sinirlendi

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Ünlü gazeteci Müge Anlı, sunumunu üstlendiği “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının nihayet kısmında meskenini terk eden bir bayanın, Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların görüntüsü ile kendi eşini kıyasladığı görüntüyü inceledi. Polat’ın eşinin İkram ettiği altınlara mana veremeyen Anlı’nın kelamları Ünlü fenomeni kızdırdı.

Veda Mektubu dizisinde altın şov! Nurgül Yeşilçay Selim Bayraktar’a takı taktı

Sağlık May 04, 2023 Yorum Yok

Veda Mektubu dizisinde Ziya rolüne hayat veren Selim Bayraktar geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdi. Düğüne katılamayan oyuncu Nurgül Yeşilçay ise sette Bayraktar’a altın taktı. O anlar toplumsal medyada herkesi güldürdü.

Kobra Murat torununu altınlara boğdu! 7 tane kurban kestirip..

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Altın ve dolara olan düşkünlüğüyle bilinen Ünlü müzikçi Kobra Murat, torununa düzenlediği gösterişli doğum günü partisiyle ağızları Aleni bıraktı. Altınların havada uçuştuğu doğum günü partisi için kesenin ağzını açan Kobra Murat, 7 Tane kurban kestirdi.

Altın fiyatları bugün ne kadar? Gram altın kaç TL 2023? Çeyrek altın kaç TL 10 Ocak 2023

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Altın fiyatlarının Daimi değişmesiyle Bir arada internette en Fazla araştırılan mevzulardan biri altın fiyatları oldu. Altın alış ve satış fiyatlarının Daimi değişiyor. Pekala gram altın ne kadar, 10 Ocak’ta çeyrek ne kadar? İşte 10 Ocak 2023 aktüel altın fiyatlarını sizler için derledik.

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor! Altın Kelebek Ödülleri töreni ne zaman?

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en güzellerine verilen Pantene Altın Kelebek Mükafatları, 48’inci Kez sahiplerini buluyor. 4 Kasım 2022 gecesinde gerçekleşecek merasim, Kanal D ve teve2’nin ortak yayınıyla canlı olarak ekrana gelecek.

Kilolarca altın, evler ve yazlıkları olan Kobra Murat’ın evi gözleri kanattı! Her yer altın…

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Farklı usulü, kendine has eğlenceli kişiliği ile gündemden düşmeyen Kobra Murat lakaplı sanatçı Murat Divandiler, evvelki gün konuk olduğu bir YouTube kanalında birinci Sefer konutunu gezdirdi. “18 kilo altın, 18 konut ve 4 Tane yazlığım var” itirafıyla ağızları Aleni bırakan Kobra Murat’ın altın kaplı meskeni “yok artık” dedirtti.