Noacne krem(merhem) ne işe yarar? Noacne krem nasıl kullanılır? Noacne krem fiyatı 2023

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ten rengine yakın adeta fondöten formuyla bilinen Noacne krem, yanak ve alın bölgesindeki sivilceleriyle başı kaygıda olanlar için antibiyotikli bir ilaçtır. Sizde iltihaplı sivilcelerden muzdaripseniz kesinlikle Noacne krem(merhem) ne işe fayda? Noacne krem nasıl kullanılır? İşte sorunun karşılığı:

Alüminyum tüp içerisinde somon renkli merhem olarak bilinen Noacne merhem Cilt yüzeyinde bulunan sivilcelerin tedavisinde kullanılıyor. Noacne krem(merhem), içeriğinde bakterileri öldüren Tetrasiklin hidroklorür bulunur. İltihaplı sivilceler başta olmak üzere, yüzeysel akne tedavisinde kullanılan Noacne krem(merhem), uzman doktorlar tarafından reçete edilmektedir. Sivilce kurutucu krem olarak da bilinen Noacne krem(merhem)’in Yardımcı unsurları ise Vazelin, trigliserit, titanyum dioksit kahverengi ve Kırmızı demir oksittir. Noacne krem Aleni yara bulunan bölgelerde mutlaka kullanılmamalıdır.  Bu kremi kullandıktan sonra yağ bezlerinin tekrar tıkanmaması için makyaj yapmamalı ve pudra kullanmamalısınız. 

NOANCE KREM NASIL KULLANILIR?

Günde 1-3 Defa kullanmanız kâfi olacaktır.  Noance’nin uygulanacağı Cilt bölgesi ılık su ve sabun ile yeterlice temizlendikten sonra kurulanır. Pak bir Cilt üzerine Noance, etkilenmiş deri bölgesine cildi tahriş etmeyecek formda hafif hareketlerle cilde masaj yapılarak yedirilir.

Uygulama sırasında göz, burun içi ve ağız temasından kaçınmalısınız. Kullanım sırasında dikkatli olmanız gerekmektedir. Temas durumunda bol su ile yıkayınız. 

NOANCE KREM Yan TESİRLERİ NELERDİR?

İçeriğinde bulunan unsurlara karşı alerjisi olan şahıslarda Yan tesirler daha Fazla görülmektedir. Birebir vakitte doz aşımı yapıldığında da Yan tesirlerin görülmesi yaşanabilir. 

  • Ağrı
  • Ciltte kızarıklık
  • Ciltte şişme şişme
  • Kaşıntı
  • Yanma hissi
  • Kuruma, deri renginde açılma

NOANCE KREM FİYATI 2023

Noacne kremin 2023 yılı itibariyle fiyatı 108,09 TL’dir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir