Meskende kaş nasıl alınır? Pratik kaş alma formülü

Genel Eki 27, 2022 Yorum Yok

Yüzde bulunan tüm organlara mana katan ve mimikleri oluşturan kaşın formu çok değerlidir. Bazen kaşı alırken yapılan yanılgılar düzelmeyen sonuçlara neden olabilir. Ekseriyetle kuaförde aldırdığınız kaşlarınızı acil durum olduğunda meskende kısa müddette düzeltmek istiyorsanız hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kaşlarınızın formunu bozmadan konutta kaş alma prosedürü yalnızca yasemin.com’da!

Evde kaş almak hem ekonomik hem de sandığınızdan daha pratik bir süreçtir. Hatta yapılan bir araştırmaya nazaran bayanlar konutta alınan kaşları daha çok beğeniyor. Her yüz tipinin kaş alma formu diğerdir. Bu durumda kendi kaşlarınıza müdahale etmek daha kolay olacaktır. Acil durumlarda yada çalışma temposundan ötürü kuaföre gidecek vakit bulamadığınızda dakikalar içerisinde kendiniz de alabilirsiniz. Pekala konut kaş nasıl alınır? Kaş alırken nelere dikkat etmek gerekir? sorularının karşılığına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaş almanın en hakikat vakti banyo sonrasıdır. Kaş kökleri yumuşadığı için olağana oranla daha az acır daha çabuk çekilecektir. 

Kaşlarınızı alırken gereksiniminiz olan yalnıza 3 gereç vardır. Kaş tarağı, cımbız ve ayna..

Kaşlarınızın doğal halini bozmak istemiyorsanız kesinlikle tarakla onarlı üst ve dışa gerçek uzama tarafında tarayarak işe başlamalısınız. Akabinde göz kapağınızın üst kısmına gelen kaşlarınızı cımbız yardımıyla alabilirsiniz. 

Daha sonra aşağıdan başlayarak yavaşça üst yanlışsız devam edip, kaş biçiminize uyumlu olmayan kaşlarınızı uçlarını kesin.

KAŞ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

1- Bir kaşınızı fazlaca aldığınızı düşünüyorsanız oburunu de ona benzetmeye sakın çalışmayın. Bu durumda incecik bir kaş elde edebilirsiniz.

2- Kaşlarınızı duştan evvel almayın. Zira sıcak duş gözeneklerin açılmasını sağlayıp acımasını önler.

3- Kaşlarınızı sakın her gün almayın. Düzgün uzaması ve kış köklerinizin ölmemesi için biraz vakit geçmesini bekleyin.

4- Kaşlarınızın daha kalın görünmesi için şayet kaşlarınızın ortası açıksa uç kısımları kısaltarak kalın kaş elde edebilirsiniz. Ancak kaşlarınız seyrekse bu uygulamayı yapmamalısınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir