Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Will Smith

Will Smith

Sağlık

Will Smith’in tokadıyla 62 yıllık gelenek bozuldu! Artık kırmızı değil

admin
0 3

Geçtiğimiz Yıl Will Smith’in Chris Rock’a sahnede attığı tokat, Oscar mükafat Merasimi tarihinin en unutulmaz olaylarından biri olarak hafızalarda yer etti. Bu Yıl oluşabilecek rastgele bir krize karşı önlemleri sıkı tutma kararı Meydan Akademi, her şeyin değiştiğini göstermek için 1961’den beri devam eden geleneği değiştirdi.

Sağlık

Saçları Oscar’da tokada konu olan Jada Pinkett Smith: İçimdeki derin güzelliği öğrendim!

admin
0 7

Will Smith’in, 2022 Oscar Mükafatları Töreni’nde eşi Jada Pinkett Smith’in hastalığıyla ilgili latife yapan komedyen Chris Rock’a tokat atmıştı. bütün dünyada Aka yankı uyandıran olayın akabinde Jada Pinkett Smith, Fazla Özel açıklamalarda bulundu.

Sağlık

Will Smith’in tokadından 1 yıl sonra Chris Rock’tan açıklama: Hala acıyor!

admin
0 15

Geçtiğimiz Yıl Will Smith’in Chris Rock’a sahnede attığı tokat, Oscar mükafat Merasimi tarihinin en unutulmaz olaylarından biri olarak hafızalarda yer etmişti. Daha Evvel mevzu hakkında açıklamalarda bulunan Chris Rock, yeni stand-up gösterisinde “Hala acıyor, kulaklarımda Summertime çalıyor” diyerek sitem etti.

Sağlık

Will Smith’in tokadından sonra Oscar yetkilileri diken üstünde! Kriz ekibi kurulacak

admin
0 7

Oscar mükafat Merasimi tarihine geçen Will Smith’in tokat olayının akabinde Akademi, sıkı önlemler almaya karar verdi. Oluşabilecek rastgele bir krize karşı tetikte olan yetkililerin bir kriz grubu oluşturduğu öğrenildi.