Tag

Türkiye

Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan kritik paylaşım: Almanya’nın Erdoğan takıntısı okullara yansıdı!

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Oyuncu, hukukçu ve müellif Beyaz Parti Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından Almanya’nın Erdoğan takıntısına değindi. Yenişehirlioğlu, paylaşımıyla Batı’nın demokrasi anlayışını gözler önüne serdi.

Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” bildirisini verdi.

Depremzedeler için Türkçe, İngilizce ve Urduca dayanışma şarkısı: Ey Türkiyem

Sağlık Nis 06, 2023 Yorum Yok

Şubat ayında Türkiye’yi sarsan sarsıntılar sonrası milyonlar el ele verdi. Yurt içi ve yurtdışında düzenlenen yardım kampanyaları devam ederken kimi Ünlü isimler depremzedelere moral vermek için harekete geçti. meşhur müzikçi Davut Güloğlu, ABD’li Ünlü sanatçı Della Miles ve Pakistanlı Ünlü müzikçi Abrar Ul Haq düetiyle zelzeleden etkilenen vatandaşlar için “Ey Türkiye’m” yapıtı seslendirildi.

Barış Falay’ın oğlu Mavi Rüzgar’dan milli başarı! Türkiye’yi temsil edecek

Sağlık Nis 03, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu barış Falay’ın yelkencilik sporuyla ilgilenen oğlu Mavi Rüzgar, Türkiye Yelken Federasyonu’nun nihayet ayağında Türkiye ikincisi olarak ay yıldızlı forma ile ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

Dünyaca ünlü isimlerde Türkiye’ye görüntülü destek mesajı yağdı: “Seninleyiz Türkiye”

Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizi etkileyen zelzele felaketi sonrası Cumhurbaşkanlığı İrtibat Başkanlığı tarafından başlatılan “Seninleyiz Türkiye” kampanyası kapsamında, dünyaca tanınmış oyuncular Morgan Freeman, Aamir Khan, Azerin, Reshad Strick üzere isimler de Türkiye’ye takviye oldu. İşte dünyanın her yerinden Türkiye için seferber olan ünlülerin herkesi duygulandıran o bildirileri…

AFAD uygulamasından ev deprem riski sorgulanır mı? AFAD’dan deprem harita uygulaması

Sağlık Mar 03, 2023 Yorum Yok

Afet ve Acil durum İdaresi Başkanlığı (AFAD) uygulamasından konutunuzun zelzele tehlikesi taşıyıp taşımadığını sorgulayabilirsiniz. AFAD tarafından internet uygulamasına dönüştürülen “Türkiye zelzele Tehlike Haritası” üzerinden ülke genelinde rastgele bir noktanın zelzele tehlike pahası öğrenebilmeniz mümkün. İşte Türkiye zelzele Haritası ve AFAD zelzele riski sorgulama ekranı…

Halk TV’den skandal düzenbazlık! Meltem Cumbul’un 40 bin dolarlık bağış yalanı ortaya çıktı!

Sağlık Şub 25, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz akşam Kamu TV’de düzenlenen zelzele yardım kampanyasına bağlanarak 40 bin dolar bağış yaptığını söyleyen Meltem Cumbul’un bahsettiği paranın ABD’de kendisinin de müzik söylediği bir konserde toplandığı ortaya çıktı.

Güney Koreli ünlü isimler “Türkiye’nin yanındayız” mesajı verdi!

Sağlık Şub 21, 2023 Yorum Yok

Türkiye’deki zelzele nedeniyle tam 25 milyon TL pahasında yardım gönderen Güney Koreli Ünlü isimlerden takviye gelmeye devam ediyor. Ülkenin itibarlı Ödül merasimlerinden biri olan Circle Chart Music Awards’ta da depremzedelere yardım eli uzatılması ismine davette bulunuldu.