Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Türk

Türk

Sağlık

Türk Bayrağı nereden alınır? 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için bayraklar

admin
0 10

Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı her Yıl bütün sevdiklerimizle coşkulu bir biçimde kutluyoruz. Şayet bu Özel günde konutunuzun ve sokaklarınızın dört bir yanını Türk bayraklarıyla donatmak isterseniz bu haber tam da size göre! İşte Tük bayrağı satın alabileceğiniz en gerçek adresler…

Sağlık

Ahmet Yenilmez’in Muharrem İnce açıklaması dikkat çekti! “Çok enteresan tevafuk”

admin
0 12

Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesinin akabinde oyuncu Ahmet Yenilmez’den kritik bir İzah geldi. Kaset ve şantaj savları nedeniyle İnce’nin 10 Mayıs’ta adaylıktan çekilmesi üzerine Yenilmez, Deniz Baykal’ın da birebir sebepten Dolayı istifa ettiği tarihe dikkat çekti. ehil isim, Türk milletini ‘doğru karar’ için teşvik etti.

Sağlık

Oscar’lı Slumdog MillIonaire’in yazarı Vikas Swarup: Rami’de ağırlanmaktan mutluyum!

admin
0 13

“Slumdog Millionaire” sinemasının ilham kaynağı olan “Q and A” kitabının muharriri dünyaca Ünlü müellif Vikas Swarup, Avrupa’nın da sayılı kütüphanelerinden biri olarak hizmete açılan Rami Kütüphanesi’nde Türk hayranlarıyla bir ortaya geldi. Rami’de ağırlandığı için Mesut olduğunu Anlatım eden müellif, övgü dolu kelamlar söyledi.

Sağlık

Gamze Özçelik Sudan’daki Türk vatandaşlarının tahliyesiyle ilgili paylaşım yaptı

admin
0 12

Türkiye’nin Hartum Büyükelçiliği, Sudan’da ordu ile Süratli Dayanak Kuvvetleri (HDK) ortasındaki çatışmalar nedeniyle yurda dönmek isteyen Türk vatandaşlarının bugün tahliye edileceği duyuruldu. İnsani yardımlarıyla gönüllerde taht kuran Gamze Özçelik, toplumsal medya hesabından Dışişleri Bakanlığınca yayımlanan tahliye sürecine ait bildiriyi paylaştı.

Sağlık

2023 pasaportsuz kimlikle gidilebilen ülkeler hangileridir? Mısır’a vizesiz dönem başladı

admin
0 11

Türkiye’nin Kahire Maslahatgüzarı Salih Mesut Şen, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Mısır’ın Türk vatandaşlarına kapıdan vize alma uygulaması başlattığını duyurdu. Bu paylaşımla birlikte Mısır’a gitmek isteyen vatandaşlar arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. Pekala pasaportsuz ve vizesiz gidilebilecek ülkeler hangileridir? 2023 kimlikle hangi ülkelere gidilir? İşte karşılıklar…

Sağlık

İbrahim Kalın Aşık Veysel’in türküsünü seslendirdi! Sesiyle yüreklere dokundu

admin
0 29

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, aşık geleneğinin Aka ustalarından Aşık Veysel Şatıroğlu’nun, vefatının 50. yılında toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Aşık Veysel’in gönüllere taht kuran türküsünü seslendiren Kalın, yorumuyla Aka zevk topladı.