Tag

Tepki

Hasan Can Kaya’ya TEKNOFEST’ten “Abaküslü” cevap! Birincilik elde eden Fırat Üniversitesi…

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Konuşanlar isimli programın sunuculuğunu üstlenen komedyen Hasan Can Kaya’nın Fırat Üniversitesi üzerinden yaptığı espri Aka reaksiyon toplamış, husus yargıya taşınmıştı. Bahisle ilgili olarak TEKNOFES’te birincilik elde eden Fırat Üniversitesi öğrencilere Kaya’ya abaküslü göndermede bulundu.

Hasan Can Kaya’ya TEKNOFES’ten “Abaküslü” cevap! Birincilik elde eden Fırat Üniversitesi…

Sağlık May 02, 2023 Yorum Yok

Konuşanlar isimli programın sunuculuğunu üstlenen komedyen Hasan Can Kaya’nın Fırat Üniversitesi üzerinden yaptığı espri Aka reaksiyon toplamış, mevzu yargıya taşınmıştı. Mevzuyla ilgili olarak TEKNOFES’te birincilik elde eden Fırat Üniversitesi öğrencilere Kaya’ya abaküslü göndermede bulundu.

Oyuncu Ertan Saban’dan Ramazan ayı saygısızlığı! Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu

Sağlık Nis 01, 2023 Yorum Yok

Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin başrol oyuncu Ertan Saban’ın elinde sigara varken “Hayırlı ramazanlar” demesi toplumsal medyada tenkit yağmuruna tutuldu. Birçok şahıs oyuncunun hareketini “Bu yaptığın saygısızlık” halinde yorumladı. İşte reaksiyon çeken o hareket;

Oyuncu Ertan Saban’dan Ramazan saygısızlığı! Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu

Sağlık Nis 01, 2023 Yorum Yok

Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin başrol oyuncu Ertan Saban’ın elinde sigara varken “Hayırlı ramazanlar” demesi toplumsal medyada tenkit yağmuruna tutuldu. Birçok şahıs oyuncunun hareketini “Bu yaptığın saygısızlık” biçiminde yorumladı. İşte reaksiyon çeken o hareket;

Gülseren Budayıcıoğlu deprem sonrası programa başladı tepkilerin odağı oldu!

Sağlık Şub 20, 2023 Yorum Yok

Dizileriyle ismini duyuran Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, depremzedeler için bir programa başladı. Budayıcıoğlu’nun zelzelenin ruhsal tesirlerini giderebilmek kamera karşısına geçmesi toplumsal medya kullanıcıları tarafından reaksiyon gördü.

Mahir Günşıray’dan Şahmaran’a sitem dolu sözler! “3 kişilik dizi yapmışsınız, bravo!”

Sağlık Oca 31, 2023 Yorum Yok

Son periyodu tanınan üretimleri ortasında gösterilen sıra Şahmaran’ın takımında yer Meydan ehil oyuncu Yetenekli Günşıray, diziye sitem etti. Serenay Sarıkaya, Mert Ramazan Demir ve Burak Deniz’in ön plana çıkarılmasına reaksiyon gösteren ehil oyuncu yansısını toplumsal medyadan gösterdi.

Baki İlhan’dan İsveç’teki provokasyona tepki!

Sağlık Oca 25, 2023 Yorum Yok

İsveç’te Kuran-ı Kerim’in yakılmasının akabinde yansılar çığ üzere büyümeye devam ediyor. Sanat topluluğundan bir reaksiyonda oyuncu ve senarist Baki İlhan’dan geldi. İlhan, “Çirkin bir provokasyon, kirli bir tertip, alçaklık” halinde yorumunu dillendirdi.

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner yarışmasında sakız çiğneyen yarışmacıya öyle bir cevap verdi ki!

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Dünya’da ve ülkemizde 7’den 70’e herkese hitap eden ve en tanınan bilgi müsabakalarından biri olan “Kim Milyoner Olmak İster”in sunucu koltuğunda Kenan İmirzalıoğlu oturuyor. Yarışın evvelki akşam yayınlanan kısmında yaşanan Enteresan anlar toplumsal medyada gündem oldu. Kenan İmirzalıoğlu yarışta sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir karşılık verdi ki…