Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Tatlıses

Tatlıses

Sağlık

İbrahim Tatlıses’ten Ramazan sürprizi! Medine’ye Varamadım, dedi gözyaşları sel oldu

admin
0 4

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, Ramazan ayına Özel hayranlarına duygulandıran bir sürpriz yaptı. Kelamlarıyla gönüllere dokunan “Medine’ye Varamadım” ilahisini seslendiren Tatlıses, sesi ve yorumuyla sevenlerinden alkış topladı.

Sağlık

İbrahim Tatlıses Aile dizisinin hayranı çıktı: Oynamıyorlar yaşıyorlar!

admin
0 7

Ünlü müzikçi İbrahim Tatlıses, Show TV ekranlarının yeni dizisi ‘Aile’ye toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla övgüler yağdırdı. “Diziyi bir Sefer izledim ve izlemekten vazgeçemedim” diyen Tatlıses, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı yere göğe sığdıramadı.

Sağlık

Derya Tuna açıklamasıyla gülümsetti! “İdo ile Yasemin’in gizli çocukları”

admin
0 5

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in 2002 yılında yollarını ayırdıkları Derya tuna geçtiğimiz günlerde objektiflere yakalandı. Gazetelerin sorularını yanıtlayan Tuna, verdiği yanıtla yüzleri güldürdü.

Sağlık

İbrahim Tatlıses’ten büyük yatırım! Denizli’den 300 dönüm bağ satın aldı

admin
0 26

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün soluğu Denizli’de aldı. Bekilli ve Çal ilçelerinden bağ satın Meydan ehil sanatçıyı gören hayranları Aka şaşkınlık yaşadı.

Sağlık

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak saçlarına fön çektirdi! O hali çok şaşırttı

admin
0 33

Geçtiğimiz günlerde evlenen İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak saçlarına fön çektirdi. O anları toplumsal medyada hesabından paylaşan Çıtak’ın …

Sağlık

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna torun hasreti çekiyor!

admin
0 33

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Derya Tuna, oğlunun evliliği ve torun hasreti hakkında konuştu. Bir Lahza Evvel torununu kucağına …