Tag

Survivor

Survivor’da gergin anlar! Acun Ilıcalı ilk defa yarışmacıyı diskalifiye etti!

Sağlık Nis 10, 2023 Yorum Yok

TV8’de ekrana getirilen Survivor 2023’ün bu akşam yayınlanacak olan yeni kısım fragmanında Acun Ilıcalı’nın kuruldaki gergin halleri gündem oldu. “Bugün yaşadığımız Hadise bana nazaran Survivor’da Fazla Ender görebileceğimiz bir olay.” demesi üzerine Tüm odaklar Survivor’un yayınlanacak kısmına çevrildi.

İki kanser türüne birden yakalanan Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu! Sağlık durumu…

Sağlık Şub 02, 2023 Yorum Yok

Survivor 2022’de yarışan Ünlü İsim Nagihan Karadere’den sevenlerini üzen haber geldi. 48 yaşında olan Karadere, iki kanser cinsiyle uğraş eden Ünlü İsim gözyaşlarına boğuldu. İşte sıhhat durumuyla ilgili ayrıntılar…

Berdan Mardini’den Survivor hakkında şok iddia! Yemek veriyorlar mı sorusuna şaşırtan cevap

Sağlık Oca 26, 2023 Yorum Yok

Son devirlerde ismini sıkça duyuran Berdan Mardini, Survivor’a katılmasıyla Aka Hadise olmuştu. sıhhat nedeniyle de yarışa süratli bir formda veda eden Mardini, Survivor hakkında en Fazla merak edilen “Yemek veriliyor mu?” sorusuna şaşırtan yanıtı verdi.

Survivor 2023 başladı! Acun Ilıcalı resmen parayla oynadı

Sağlık Oca 16, 2023 Yorum Yok

Acun Ilıcalı’nın Biricik tek kadroyu açıkladığı Survivor 2023 evvelki akşam izleyiciyle buluştu. Heyecanla beklenen programın birinci kısmı toplumsal medyada gündem olurken Acun Ilıcalı’nın milyonlarla oynadığı sahneler Hadise oldu. Ilıcalı, aracın birinden inip başkasına bindi.