Tag

Şiddet

Orhan Kılıç ve Selen Görgüzel’den şiddet itirafları! Açıklamaları şoke etti

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

Youtube üzerinden yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının konukları müzikçi Selen Görgüzel ve Ünlü oyuncu Orhan Kılıç İçten itiraflarda bulundu. İkilinin yıllar öncesinde yaşadıkları şiddet açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

Deren Talu, Baran Tınaz’dan şiddet mi gördü? Defne Samyeli’nin kızı o iddialara cevap verdi…

Sağlık Nis 06, 2023 Yorum Yok

Defne Samyeli’nin 26 yaşındaki kızı Deren Talu’nun birliktelik yaşadığı Baran Tınaz’dan şiddet gördüğü savları ortalığı karıştırmıştı. Deren Talu hakkında çıkan o argümanlara işte bu türlü Karşılık verdi.

KADES uygulaması nedir? KADES nasıl indirilir KADES internet olmadan çalışır mı? KADES nasıl…

Sağlık Mar 02, 2023 Yorum Yok

KADES uygulaması nihayet günlerde yaşanabilecek bayan cinayetlerini ve istismarlarını önlemek hedefiyle yapılan bir aplikasyondur. Müge Anlı’da Fazla konuşulan KADES uygulaması, ülkemizde n Çok kullanıcıya sahip çevirim içi mağaza Google Play Store’da Ömür alanında en Çok indirilen 3’üncü uygulama oldu. Pekala KADES uygulaması nedir, nasıl kullanılır? KADES uygulaması nasıl indirilir?

İrem Helvacıoğlu’ndan herkesi şaşırtan itiraf! “Ben de fiziksel şiddete maruz kaldım”

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu evvelki akşam bir aktiflikte objektiflere yakalandı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İrem Helvacıoğlu’ndan herkesi şaşırtan itiraf geldi.

KADEM 25 Kasım haftasında “Israrlı takip şiddet türüdür ve suçtur” mesajını verdi!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

KADEM, bu Yıl 25 Kasım haftasında ismine yönelik şiddete karşı toplumsal farkındalık oluşturmak için ‘Israrlı Takip’ konusunu işliyor. Bayan ve Demokrasi Derneği (KADEM), ‘25 Kasım Bayana Yönelik Şiddetle Memleketler arası Gayret Günü’ kapsamında hazırladığı kampanyada bu Sefer “Israrlı takip şiddet tipidir ve suçtur” bildirisi verdi.