Tag

Sanatçı

İnzivaya çekilen Serdar Ortaç’dan olay gönderme! Annem söylemişti ama ben dinlemedim

Sağlık May 22, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, vefat eden kardeşinin akabinde büsbütün meskene çekilmişti. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’de konser veren Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ı bir Defa daha amaç aldı.

Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Sağlık May 22, 2023 Yorum Yok

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberinin akabinde Ünlü sanatçı nihayet seyahatine uğurlandı. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay ise, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Defa açıkladı.

Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberini Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Sefer açıkladı.

Uğur Işılak oyunu kullandı: Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz!

Sağlık May 14, 2023 Yorum Yok

Eski Beyaz Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve ses sanatkarı Uğur Işılak, Türkiye’nin en Değerli günlerinden biri olan seçim için sandık başına gitti. Sarıyer özel Bilgen Ortaokulunda oyunu kullanan ehil sanatçı, “Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz.” tabirlerini kulllandı.

Gülşen Bubikoğlu torunuyla poz verdi! Yıllar içindeki değişimi şaşırttı

Sağlık Nis 06, 2023 Yorum Yok

Yeşilçam’ın sevilen isimleri ortasında yer Meydan ehil sanatçı Gülşen Bubikoğlu günler sonra torunuyla ortaya çıktı. Bubikoğlu, toplumsal medya hesabından torunuyla çekilmiş bir karesini yayınladı. İşte hoşluğuyla yıllara Saha okuyan sanatkarın nihayet hali…

Depremzedeler için Türkçe, İngilizce ve Urduca dayanışma şarkısı: Ey Türkiyem

Sağlık Nis 06, 2023 Yorum Yok

Şubat ayında Türkiye’yi sarsan sarsıntılar sonrası milyonlar el ele verdi. Yurt içi ve yurtdışında düzenlenen yardım kampanyaları devam ederken kimi Ünlü isimler depremzedelere moral vermek için harekete geçti. meşhur müzikçi Davut Güloğlu, ABD’li Ünlü sanatçı Della Miles ve Pakistanlı Ünlü müzikçi Abrar Ul Haq düetiyle zelzeleden etkilenen vatandaşlar için “Ey Türkiye’m” yapıtı seslendirildi.

Uğur Işılak’ın acı günü! Usta sanatçının babası Ahmet Işılak hayatını kaybetti

Sağlık Mar 13, 2023 Yorum Yok

Hem sanatçı kişiliği hem de karakteriyle herkese Örnek olan ehil sanatçı Uğur Işılak ve Murat Işılak’ın babası Ahmet Işılak hayatını kaybetti. Işılak’ın babası Ahmet Işılak, İstanbul Pendik Uluçınar Camii’nde nihayet seyahatine uğurlandı.

Barış Manço vefatının 24. yıl dönümünde anılıyor! Barış Manço kimdir?Usta sanatçının hayatı…

Sağlık Şub 01, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin unutulmaz sanatkarı barış Manço, vefatının 24. Yıl dönümünde sevenleri tarafından anılıyor. Bu toprakların gördüğü en efsane sanatkarlardan biri olan barış Manço’nun vefatı, Aka Ufak herkesi derinden etkiledi. Onunla büyüyen jenerasyonlar, programına katılan adam olacak çocuklar ve daha kaçları… İşte vefatıyla herkesi Yasa boğan ehil sanatkarın hayatına dair bilinmeyenler