Tag

Prens Harry

Kral III. Charles’ın Prens Harry’den ödü kopuyor! Taht elden gitmesin diye suskunluğa büründü

Sağlık Oca 17, 2023 Yorum Yok

Kraliyet Ailesinden ayrıldığı günden itibaren ailesini ve sarayı sık sık eleştiren Prens Harry, nihayet olarak Kraliyet Ailesinin sırlarını bir bir anlattığı “Spare” isimli kitabını yayımladı. Annesinin vefatıyla yaşadığı üzüntüyü ve ağabeyinin gölgesinde bir yedek olmanın verdiği acıyı anlatan Harry, babası Kral III. Charles’a adeta Cenk açtı. Yaşananların akabinde sessiz kalan Charles’ın Harry’den korktuğu argüman edildi.

Ankara TBMM Başkanı Mustafa Şentop’tan Prens Harry’e tepki!

Sağlık Oca 13, 2023 Yorum Yok

TBMM Lideri Mustafa Şentop, İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak ailesini ve sarayı amaç Meydan Prens Harry’nin otobiyografik kitabı hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Spare isimli kitabında “Afganistan’da misyon yaptım. 25 kişiyi öldürdüm. Onları insan olarak görmüyordum” diyen Prens Harry’e reaksiyon gösteren Şentop, insan haklarının kıymetine vurgu yaptı.

Prens Harry Spare kitabında bombayı patlattı: Organlarımı bağışlamam için doğdum!

Sağlık Oca 12, 2023 Yorum Yok

Kraliyet Ailesinden ayrıldığı günden itibaren ailesini ve sarayı sık sık eleştiren Prens Harry, nihayet olarak Kraliyet Ailesinin sırlarını bir bir anlattığı “Spare” isimli kitabını yayımladı. Annesinin vefatıyla yaşadığı üzüntüyü ve ağabeyinin gölgesinde bir yedek olmanın verdiği acıyı anlatan Harry, “Kraliyet ailesinin kimi üyeleri şeytanla yatağa girdi” diyerek herkesi şoke etti.