Tag

Polat

Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Zelzele bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy gelmesinin akabinde kimi Ünlü isimlerin de ortalarında bulunduğu muhalif kesim, depremzedelere hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yaptı. Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, hususa ait toplumsal medya hesabından görüntülü İzah yaptı. Polat, “Yardım yaptığınız insanların kanılarını satın alamazsınız” dedi.

Begüm Polat Erdoğan’ı destekliyorum dedi linç yedi! Süleyman Soylu’dan sanatçıya destek geldi

Sağlık May 12, 2023 Yorum Yok

Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, 14 Mayıs seçimleri öncesi kararının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olacağını Aleni bir sözle belirtmesinin akabinde muhalif kanaldan linç yediğini belirtti. Polat yaşadıklarından Dolayı Süleyman Soylu’dan dayanak aldığını toplumsal medya hesabından belirtti.

Geliri merak edilen Dilan Polat’ın alışveriş tutarı görenleri şoke etti!

Sağlık Şub 26, 2023 Yorum Yok

Gösterişli ömrü ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen toplumsal medya fenomeni Dilan Polat bu sefer de geliriyle gündemde. Yaptığı alışverişlerin meblağlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Polat herkesin ağzını Aleni bıraktı.

Dilan Polat yine gündemde! Eşi Engin Polat’tan gelen yıldönümü sürprizi…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Abartılı Ömür üslubuyla bilinen toplumsal medya fenomeni Dilan Polat’ın paylaşımları toplumsal medyada Aka ilgiyle takip ediliyor. Eşi Engin Polat ile olan görüntüleri Fazla konuşulan toplumsal medya fenomeni bu görüntülere bir yenisini ekleyerek tekrar gündeme geldi. Evlilik Yıl dönümlerini kutlayan çift toplumsal medyanın Yeniden lisanına düştü.