Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Para

Para

Sağlık

Haluk Bilginer’in okuduğu şiir gündeme tekrar geldi! O şiirdeki sözler…

admin
0 15

Başrolünü Haluk Bilginer’in oynadığı Baba dizisi mevzusuyla Aka yankı uyandırmıştı. sıra final yapmasına Karşın Haluk Bilginer’in Nakit ile ilgili söylediği o kelamlar tekrardan gündeme geldi.

Sağlık

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük

admin
0 33

Devletin vatandaşlara sunduğu seçeneklerden biri olan gözlükler için bir ölçü Nakit ödeniyor. Göz hastalığı olanlar için SGK’nın ödediği fiyat birçok şahıs tarafından merak ediliyor. Pekala devlet gözlük için ne kadar ödüyor, 2023 SGK gözlük parası ne kadar, Devlet dayanaklı gözlük nasıl alınır? İşte ayrıntılar:

Sağlık

Esra Bilgiç’e Pakistan’da adeta para basıyor!

admin
0 24

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteriyle reklam üstüne reklam teklifi almaya başladı. Pakistan’dan hoş paralar kazanan Bilgiç’in Yekün karı dudak uçuklattı.

Sağlık

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

admin
0 25

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’a Ekabir karakteriyle iç olan ehil oyuncu Erkan Can, Özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. “Geçmişte Fazla Nakit kaybettim” diyen Can’ın “Birilerine kefil olup Fazla yara aldım. Güzel niyetimin kurbanı oldum” biçimindeki itirafı hayranlarını şaşırttı.

Sağlık

Esra Ezmeci’den olay sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe saygı duyulmaz…”

admin
0 22

Toplumsal medyadan kendisine gelen sorularla tanıtan Uzman Psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk oldu. Uzman psikolog kendisine gelen bir soruya karşılık verdiği karşılıkla toplumsal medyada Aka reaksiyon çekti.

Sağlık

Mehmet Ali Erbil isyan etti! ’10 gündür paralar yatmıyor’

admin
0 40

Sunucu Mehmet Ali Erbil toplumsal medya platformu olan TikTok’a adım attığından beri magazin gündeminde de ismi sıkça duyuluyor. Bir yer çıkışı …