Tag

Para

Pubg bedava uc kodlar 2023! Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc alma

Sağlık May 04, 2023 Yorum Yok

Son devirde en Fazla sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en Fazla araştırılan bahislerden biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg parasız uc kodu nasıl alınır? Sizde Fazla oynanan pubg oyununda kendinize parasız uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük

Sağlık Şub 23, 2023 Yorum Yok

Devletin vatandaşlara sunduğu seçeneklerden biri olan gözlükler için bir ölçü Nakit ödeniyor. Göz hastalığı olanlar için SGK’nın ödediği fiyat birçok şahıs tarafından merak ediliyor. Pekala devlet gözlük için ne kadar ödüyor, 2023 SGK gözlük parası ne kadar, Devlet dayanaklı gözlük nasıl alınır? İşte ayrıntılar:

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’a Ekabir karakteriyle iç olan ehil oyuncu Erkan Can, Özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. “Geçmişte Fazla Nakit kaybettim” diyen Can’ın “Birilerine kefil olup Fazla yara aldım. Güzel niyetimin kurbanı oldum” biçimindeki itirafı hayranlarını şaşırttı.

Esra Ezmeci’den olay sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe saygı duyulmaz…”

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Toplumsal medyadan kendisine gelen sorularla tanıtan Uzman Psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk oldu. Uzman psikolog kendisine gelen bir soruya karşılık verdiği karşılıkla toplumsal medyada Aka reaksiyon çekti.