Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Özdemir

Özdemir

Sağlık

Filiz Akın Demet Özdemir’e övgüler yağdırdı! Ünlü oyuncu havalara uçtu

admin
0 18

Oyuncu Demet Özdemir, Engin Akyürek ile başrolü paylaştığı Adım Farah dizisindeki performansıyla izleyiciden tam not aldı. Özdemir, Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Filiz Akın’ın da övgüsünü aldı.

Sağlık

Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç ile boşanma haberlerine yalanma! Hesap soracağım

admin
0 29

Geçtiğimiz sene ağustos ayında nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile tartışarak konutu terk ettiği ileri sürülen Demet Özdemir’den haberlere yalanlama geldi.

Sağlık

CZN Burak’tan Taha Duymaz’a gelen çirkin yorumlara tepki! “Değdi mi?”

admin
0 24

Ünlü restoran zinciri sahibi ve toplumsal medya fenomeni CZN Burak, sarsıntıda hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’a gelen berbat yorumlara Başkaldırı etti. Duymaz’a Üzücü yorumlarda bulunanlara “Değdi mi?” diyerek seslendi.

Sağlık

Demet Özdemir’den kötü haber! Sesi tamamen kısıldı

admin
0 33

Geçtiğimiz gün eşi Oğuzhan Koç ile bir davette görüntülenen Demet Özdemir, yeni dizisinde bir sahne çekiminde talihsizlik yaşadığını açıkladı. Sesi kısılan Ünlü oyuncu, muhabirlerle konuşmakta zorluk çekti.

Sağlık

CZN Burak’tan bir şube daha! Dubai’de ikinci şubesini açtı

admin
0 39

CZN Burak lakabıyla tanınan Burak Özdemir restoran zincirlerine bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz aylarda Dubai’de şube açan Özdemir, kentteki şubesine bir yenisini ekledi.

Sağlık

Demet Özdemir kardeşini paylaştı! Görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi

admin
0 46

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz aylarda müzikçi Oğuzhan Koç ile dünyaevine girmişti. Şimdilerde paylaşıma sunan Özdemir eşi ve kardeşiyle …