Tag

Mert

Hande Erçel ve Mert Ramazan Demir’i buluşturan proje! “Ablası gibi duruyor”

Sağlık Nis 29, 2023 Yorum Yok

Son periyodun fenomen isimleri ortasında yer Meydan genç oyuncu Mert Ramazan Demir ile hoş oyuncu Hande Erçel’i buluşturan yeni bir proje geliyor. Magazin dünyasına bomba üzere düşen ikilinin partner olacağını öğrenen hayranlarının bir kısmı duruma sevinirken bir kısmı ise Olumsuz yorumlarda bulundu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 35. bölüm fragmanı yayınlandı! Songül hamile mi?

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

Show TV ekranlarının tanınan dizisi olan Gelsin hayat Bildiği Gibi’nin 35. kısım fragmanı yayınlandı. Midesi bulanan Songül’ün eczaneden gebelik testi alması fragmanın en dikkat çeken kısmı oldu. Pekala Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin yeni kısmında ne olacak? İşte Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin 35. kısım fragmanı…

Mert Aydın hakkında çıkan iddiaları yalanladı! Merve Boluğur’a gereksiz insan..

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

DJ Mert Aydın, Merve Boluğur ile 2 aylık evliliklerini geçtiğimiz aylarda 5 dakikada sonlandırmışlardı. Mert Aydın, katıldığı bir aktiflikte gazetecilere; eski eşi Boluğur hakkında “Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklaması yaptığı tez edilmişti. Mevzuyla ilgili argümanları yalanlayan Mert Aydın, Instagram hesabından hususla ilgili İzah yaptı.

Merve Boluğur’un boşanma davası görüldü! 44 gün süren evlilik…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabilmişti. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıkmıştı. Boşanma davası görülen çift 44 günlük evliliğini 5 dakikada sonlandırdı.