Tag

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Sağlık Şub 26, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldıkları, merakla beklenen “Aile” dizisinin birinci afişi gelmişti. Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un uzun Vakit sonra tekrar izleyici karşısına çekecekleri dizinin yayın tarihi de aşikâr oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un kız kardeşini görenler gözlerine inanamadı! Birbirlerine benzerliği ile…

Sağlık Oca 28, 2023 Yorum Yok

Oyunculuğuyla göz dolduran Kıvanç Tatlıtuğ “Aile” dizisiyle ekranlara Geri dönüyor. Bu sebeple Özel hayatıyla da merak konusu olan Tatlıtuğ’un kız kardeşi ise dikkat çekti. Oyuncunun kız kardeşini görenler gözlerine inanamadı. Birbirlerine benzerliği ile toplumsal medyada Fazla konuşuldu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinden beklenen afiş geldi!

Sağlık Oca 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldıkları, merakla beklenen “Aile” dizisinin birinci afişi geldi. Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u uzun Vakit sonra tekrar bir ortaya getirecek sıra için heyecan dorukta.

Kıvanç Tatlıtuğ’dan şefleri kıskandıracak yetenek! El yapımı makarnası tam not aldı

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

10 parmağında 10 hünerle herkesi şaşırtan Kıvanç Tatlıtuğ, bu Sefer eşi için soluğu mutfakta aldı. meşhur oyuncunun eşi Başak Dizer, ihtimamla hamur yoğurup makarna yapan Tatlıtuğ’un yeteneğini toplumsal medya hesabından paylaştı.