Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. İstanbul

İstanbul

Sağlık

Emine Erdoğan İstanbul Modern’in yeni binasından duyurdu: Hayırlı olmasını diliyorum!

admin
0 4

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığınca binası yenilenen İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi’nde konuştu. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından “İstanbullulara iyi olmasını diliyorum” notuyla yayımladı.

Sağlık

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gezilecek yerler nerelerdir? 19 Mayıs’ta ne yapılır?

admin
0 9

Tarihimizde Değerli bir yer edinen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çoluk çocuk toplanıp Belde içinde keyifli bir seyahat planı oluşturabilirsiniz. İster mavi ve yeşilin buluşma noktası haline gelen tabiat mükemmellerine ister kültürel zenginliğiyle sizleri derinden etkileyecek tarihi yerleri listenize ekleyebilirsiniz. Pekala 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gezilecek yerler nerelerdir? İşte karşılıklar…

Sağlık

İstanbul 1. bölge, 2. bölge, 3. bölge ilçeleri neler?

admin
0 7

Yüksek Seçim Konseyi 14 Mayıs birinci Zaman seçimlerinden sonra 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci Bölüm seçimleri için İstanbul bölgelerini yayımladı. Pekala İstanbul 1. Bölge, İstanbul 2. Bölge, 3. Bölge ile ilgili ayrıntılar da YSK’nın bilgilendirmesinde yerini aldı. Pekala, İstanbul 3. Bölge neresi? İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge’de hangi ilçeler? İstanbul 1. 2. ve 3. bölge Milletvekili adayları kimler?

Sağlık

Emine Erdoğan’dan ‘Büyük İstanbul Mitingi’ paylaşımı: Bitmeyen sevdamız İstanbul!

admin
0 8

Evvelki gün Beyaz Parti’nin Atatürk Havalimanı millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği mitingle İstanbul bir tarihe imza attı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ‘Büyük İstanbul Mitingi’ coşkusunu toplumsal medya hesabından paylaşarak bütün İstanbullulara teşekkürlerini iletti.

Sağlık

Avrupa Yakası’nda kahvaltı nerede yapılır? Avrupa Yakası en iyi kahvaltıcılar 2023

admin
0 8

Hafta sonlarına mana katan kahvaltılar, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli anlar yaşamanın en hoş yolu. İster deniz görünümünde ister yemyeşil tabiatta kahvaltının tadına varmak isterseniz size mükemmel tekliflerimiz var! Pekala Avrupa Yakasında kahvaltı nerede yapılır? İstanbul’da en yeterli kahvaltı yerleri hangileridir? İşte karşılıklar…

Sağlık

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Nur Çelik: 20 senedir verdiği sözü tutan partiyiz

admin
0 10

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala alan çalışmalarına Hız katarak devam ediyor. 2. Bölgeden Milletvekili adayı olan Sena Işık Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Çelik, Beyaz Parti’nin 20 yıldır verdiği her kelamı yerine getirdiğini hatırlattı.