Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Hadise

Hadise

Sağlık

Hadise ve yakın dostu Seda Bakan’dan siyah beyaz paylaşım!

admin
0 15

Yakın arkadaş olarak bilinen olay ve Seda Bakan, bir arkadaşının doğum günü partisinde bir ortaya geldi. Bir arada çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesaplarından paylaşan ikilinin Siyah ak fotoğrafları dikkat çekti.

Sağlık

Hadise ‘Feryat’ dedi! Birinciliğini hamburger yiyerek…

admin
0 16

Özel hayatı ile gündeme gelen olay geçtiğimiz günlerde çıkardığı ‘Feryat’ isimli müziğiyle müzik listesinde birinci sıraya oturdu. Bu muvaffakiyetini hamburger yiyerek kutlayan Hadise, takipçilerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Sağlık

Hadise ile Ebru Gündeş’in eski eşi Rıza Sarraf’ın yazışmaları ortaya çıkmıştı! Gazetecinin…

admin
0 11

Müzikçi Hadise’nin bir Devre O Ses Türkiye’de heyet koltuğunda Bir arada yer aldığı Ebru Gündeş’in eski eşi İstek Sarraf ortasında geçen yazışmalar bir gazeteci tarafından ortaya çıkarılmıştı. Hadise’nin İstek Sarraf ile yazışmalarını ifşa eden gazeteci hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Sağlık

Hadise’nin boşandığı eşi Mehmet Dinçerler ile ilgili itirafı şoke etti! “Ölmek istedim…”

admin
0 13

Ünlü müzikçi olay geçtiğimiz aylarda çalkantılı bir formda biten evliliği hakkında birinci Sefer konuştu. 5 ay evli kaldıktan sonra Mehmet Dinçerler’den boşanan olay itiraflarıyla herkesi şaşırttı.

Sağlık

Hadise: Ölmek istedim, ölsün istedim! Ünlü şarkıcı eski eşine gönderme mi yaptı?

admin
0 11

Mesleğinden Fazla Özel hayatıyla anılan müzikçi Hadise, toplumsal medya hesabından yaptığı “Ölmek istedim, ölsün istedim” kelamlarıyla ‘Feryat’ müziğinin tanıtımını yaptı. Hadise’nin paylaşımı hayranlarına, eski eşi Mehmet Dinçerler’e bir gönderme yapmış olabileceğini düşündürdü.

Sağlık

Hadise’nin “Mutluluk” pozları kafaları karıştırdı! Alyans paylaşımıyla da dikkat çeken…

admin
0 20

Hem müzik mesleğiyle hem de Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Hadise, nihayet paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. 37 yaşındaki Ünlü müzikçi o anlarını “Mutluluktan uçtuğumu görmüyorsunuz” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.