Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Filmi

Filmi

Sağlık

Henry Cavill kalpleri fethetti! Deprem bölgesine büyük yardım!

admin
0 8

Guy Ritchie’nin Hollywood sineması için Antalya’ya gelen Henry Cavill zelzele bölgesi için kolları sıvadı.

Sağlık

James Cameron’dan yeni proje! Bu kez hedefinde Hiroşima var

admin
0 9

Dünyaca Ünlü direktör James Cameron, 2024 Aralık ayında vizyona girecek Avatar 3 sinemasının tamamlanmasının Çabucak akabinde yeni bir projeye başlamak istediğini duyurdu. “Bence bir Hiroşima sineması olsa tam vaktinde olurdu.” diyen Cameron, Charles Pellegrino imzalı “The Last Train From Hiroshima” kitabını beyazperdeye uyarlayacak.

Sağlık

İsmail Hacıoğlu’nun yeni projesi “49” filmi beyaz perdede

admin
0 25

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu’nun bulunduğu ’49’ sineması vizyona girdi. Mehmet Canpolat’ın yapımcılığını üstlendiği sinemada Türk tarihinin destanlarla dolu süreçlerinden birini anlatılıyor. İşte gerçek bir hayat öyküsünden uyarlanan ’49’ sinemasıyla ilgili bütün ayrıntılar…

Sağlık

Ata Demirer’in Bursa Bülbülü filmi çıktı! Bursa Bülbülü nerede yayınlanacak ve konusu ne?

admin
0 22

Son periyotta verdiği kilolarla gündeme gelen Ünlü komedyen cet Demirer, yeni sineması Bursa Bülbülü ile izleyici karşısına çıktı. Takımı ve bahsiyle dikkat çeken Bursa Bülbülü sinemasının konusu ve oyuncuları da merak edildi. Bursa Bülbülü sineması yayımlandı mı? İşte Bursa bülbülü sineması ile merak edilenler:

Sağlık

Avatar neden mavi renkli? James Cameron ilk kez açıkladı

admin
0 26

13 Yıl ortadan sonra ikinci sineması “Avatar: Suyun Yolu” sinemasıyla bomba üzere bir dönüş yapan Avatar’ın direktörü James Cameron, Na’Vi ismi verilen halkın neden mavi renk olduğuna dair birinci Kez açıklamalarda bulundu.

Sağlık

Milletvekili Serkan Bayram’ın hayat hikayesini konu alan film vizyona giriyor: Buğday Tanesi

admin
0 26

AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram’ın hayata tutunma gayreti duygulandırdı. ak perdeye taşınarak Türkiye’de bir unsur imza atılan Buğday Tanesi sineması bugün vizyona giriyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Atatürk Kültür Merkezi’nde galası yapılacak sinemaya ait Bayram, “Herkese ümit ve çaba azmi vermesini istiyorum” sözlerini kullandı.