Tag

Film

Terminatör’ün yıldızı Arnold Schwarzenegger’den şaşırtan açıklama: Benim için bitti!

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

“Cehennem Melekleri”, “Batman ve Robin” ve “Komando” üzere sinemalarla tanınan Avusturya doğumlu Amerikalı oyuncu Arnold Schwarzenegger, ‘Terminatör’ün devam sinemalarıyla şaşırtan bir açıklamaya imza attı.

Mayıs ayında vizyona girecek filmler nelerdir? 2023 Mayıs ayı filmleri

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Her hafta vizyona giren yesyeni sinemalar sinema tutkunları tarafından ağır İlgi görüyor. Dramdan tansiyona, güldürüden aksiyona kadar pek Fazla cinste üretimin ak perdede izleyenlerle buluştuğu mayıs ayının en hoş sinemalarını sizler için bir ortaya getirdik. Pekala mayıs ayında vizyona giren sinemalar nelerdir? İşte 2023 mayıs ayının en dikkat çeken sinemaları…

Twitter’da büyük ihmal! Korsan film paylaşımı milyonlara ulaştı

Sağlık May 02, 2023 Yorum Yok

Dünyanın en Aka toplumsal File şirketi olan Twitter’ı satın aldığından beri yaptığı değişikliklerle gündeme gelen Elon Musk, şimdiyse skandal bir ihmale imza attı. Bir kullanıcı, vizyona yeni giren sineması Twitter’da paylaşarak milyonlara izletti. Musk’ın idaresinde olan Twitter’da yaşananlar saatler sonra ayrım edildi.

Pınar Deniz ile Sibel Kekili arasında “Karanlık Gece” krizi! Galaya katılmadı

Sağlık Nis 29, 2023 Yorum Yok

Pınar Deniz, Sibel Kekili ve Berkay Ateş’in başrollerinde yer aldığı 2022 üretimi “Karanlık Gece” isimli sinemada başroller ortasında kriz çıktı. Galaya katılmayan Sibel Kekili’nin rol arkadaşı Pınar Deniz ile ilgili Sorun yaşadığı öğrenildi.

Oscar’lı Slumdog MillIonaire’in yazarı Vikas Swarup: Rami’de ağırlanmaktan mutluyum!

Sağlık Nis 27, 2023 Yorum Yok

“Slumdog Millionaire” sinemasının ilham kaynağı olan “Q and A” kitabının muharriri dünyaca Ünlü müellif Vikas Swarup, Avrupa’nın da sayılı kütüphanelerinden biri olarak hizmete açılan Rami Kütüphanesi’nde Türk hayranlarıyla bir ortaya geldi. Rami’de ağırlandığı için Mesut olduğunu Anlatım eden müellif, övgü dolu kelamlar söyledi.

Bihter filminin başrol oyuncularından yeni paylaşım! Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum…

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

2008-2010 yılları ortasına damgasını vuran Aşk-ı Memnu, yine ekranlara dönüyor. “Bihter” ismiyle yine çekilecek olan sinemanın başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un set paylaşımları Aka İlgi gördü.

Bu kadarı da pes dedirtti! Tolga Çevik’in kızı ile benzerliği hayrete düşürdü

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü komedyen Tolga Çevik, kızı ile Bir arada Özür Dilerim sinemasının galasına katıldı. Tuna Çevik’in babasına olan benzerliği ise herkesi hayrete düşürdü. Kısa müddette toplumsal medyada yer Meydan fotoğraf karesi benzerlikleriyle pes dedirtti.

Ali Sunal bambaşka biri oldu! Annesi: Bunu ben doğurmuş olamam

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, tabiat Rutkay ile başrolü paylaştığı ‘Hava Muhalefeti’ sineması için farklı birine dönüştü. meşhur oyuncunun sinema imajını annesi Gül Sunal, “Bu benim oğlum olamaz” notuyla paylaştı, görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Nicolas Cage, ‘Drakula’ karakterinin hakkını verdi! Dişlerini sivri bir şekilde törpületti

Sağlık Nis 10, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage, yeni vizyona girecek olan ‘Drakula Renfield’ sinemasındaki rolünün hakkını verebilmek için dişlerini bir vampir üzere törpületti.