Tag

Etti

Özge Borak babaannesi Neriman Borak’a son görevi! Gözyaşlarına hakim olamadı!

Sağlık Mar 09, 2023 Yorum Yok

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat sıkıntılarıyla çaba ettiğinin açıklamıştı. meşhur oyuncu babaannesi Neriman Borak’ın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybettiğini duyurmuştu. Babaannesi için nihayet misyonunu yerine getiren oyuncu, cenaze merasiminde gözyaşlarına boğuldu.

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında şoke eden iddia! “Seti iptal edip parayı ödemediler”

Sağlık Mar 05, 2023 Yorum Yok

Survivor yarışı ile tanınan ve sonrasından müzik dünyasına adım atan müzikçi Aleyna Kalaycıoğlu ile Burak King lakabıyla tanınan Burak Canatan isimli müzikçi hakkında herkesi şoke eden bir tez ortaya atıldı. Sinema direktörü olduğu bilinen Sefa Jusufovski’nin toplumsal medya hesabından ikili hakkında yaptığı açıklamalar herkesi şoke etti.

Doğuş’un evliliğini çalkantıya sokan o haber şoke etti! DNA testi için Türkiye’ye geliyor

Sağlık Oca 31, 2023 Yorum Yok

Ömrünü bir müddettir Azerbaycan’da devam ettiren müzikçi Doğuş hakkında Enteresan ayrıntılar ortaya çıkmıştı. 22 yaşındaki bir gencin Doğuş’un babası olduğunu ileri sürmüş olayın uzamasını istemeyen Doğuş ise Çabucak DNA örneği vermişti. Artık çıkan haberlere nazaran Doğuş ikinci bir DNA testi için Türkiye’ye geliyor.

Tuğba Ekinci hakaretlere savaş açtı! Affetmek için 12 bin lira istiyor

Sağlık Oca 16, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Tuğba Ekinci, toplumsal medya hesabından kendisine hakaret eden şahısları avukatı aracılığıyla şikayet etti. Hakaret cürmünün uzlaşma kapsamında kaldığını öğrenen Ekinci, 12 bin lira karşılığında şikayetini Geri çekti.