Tag

Eşi

Samar Dadgar’dan Özcan Deniz’e sürpriz kutlama: Kalan ömrümün tek sahipleri!

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

Son devirlerde Mesut evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. ıslak gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir Tebrik düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası Aka Sevinç yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

Müge Anlı ve Dilan Polat arasındaki altın gerilimi! Eleştirilere sinirlendi

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Ünlü gazeteci Müge Anlı, sunumunu üstlendiği “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının nihayet kısmında meskenini terk eden bir bayanın, Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların görüntüsü ile kendi eşini kıyasladığı görüntüyü inceledi. Polat’ın eşinin İkram ettiği altınlara mana veremeyen Anlı’nın kelamları Ünlü fenomeni kızdırdı.

Bursa’nın CHP binasında skandal olay! Merve Kaya başörtüsü nedeniyle dövüldü

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Geçim ıstırabı yaşadığı için CHP’li belediyeden yardım isteyen Merve Kaya isimli bir vatandaş, yalnızca başörtüsü nedeniyle CHP’li partililer tarafından hakarete ve fizikî şiddete maruz kaldı. “Senin üzere başörtülüler ve senin üzere zihniyetler yüzünden Yine seçimi kaybettik defol git buradan” biçiminde hakarete uğrayan mağdur bayan, 4 şahıs hakkında şikayette bulundu..

Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle darp edildi! Vicdansız saldırganlar yakalandı

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan Murat Asan isimli bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin “Doğruya Doğru” modülünü dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve hamle teşebbüsüne maruz kalan Asan, o anları anbean paylaşarak yardım davetinde bulundu. Yaşananların akabinde 4 kuşkulu Şahıs yakalandı.

Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle darp edildi! Ünlü sanatçı Murat Asan’ı yalnız bırakmadı

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan Murat Asan isimli bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin “Doğruya Doğru” modülünü dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve hamle teşebbüsüne maruz kalan Asan, o anları anbean paylaşarak yardım davetinde bulundu. Yaşananların akabinde Uğur Işılak, çifti yalnız bırakmadı.

5 aylık hamile olan Ak Parti seçmenine darp girişimi! Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle…

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin bir parçayı dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve atak teşebbüsüne maruz kalan Murat A., o anları anbean toplumsal medya hesabından paylaşarak yardım davetinde bulundu.

Müge Anlı canlı yayında gergin anlar yaşandı! 30 yıllık eşini arayan kadın sinir krizi geçirdi

Sağlık Nis 26, 2023 Yorum Yok

30 yıllık eşini bulmak için Müge Anlı’da canlı yayına çıkan Güler Kahraman, programa gelen kayıp eşini gördüğü sırada hudut krizi geçirdi. Gergin anların yaşandığı canlı yayın programında Müge Anlı, olaya müdahale etti.

Gelin Evi’nin sunucusu Aslı Hünel’in eşi Savaş Yurtsever sitem etti! Aslı Hünel:Sıkıysa kapatma

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

En Fazla izlenen yarışlar arasın da bulunan ‘Gelin Evi’ programı sunucusu Aslı Hünel, geçtiğimiz gün eşi Cenk Yurtsever ile görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cenk Yurtsever, Aslı Hünel’e sitem etti.

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci’nin doğum gününü böyle kutladı! Boşanacakları iddia edilen çift

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde haklarında boşanma savları çıkan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden yeni paylaşımlar geldi. Bülent Şakrak yeni yaşını kutlayan eşinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla işte bu türlü kutladı.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in vedası hayal kırıklığına yol açtı

Sağlık Nis 12, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in jübile sineması Aka bir Hayal kırıklığına Sebep oldu.