Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Eşi

Eşi

Sağlık

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eşi Emma Heming’den yürek sızlatan çağrı

admin
0 7

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu argüman edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu eşi Emma Heming, toplumsal medya hesabından Willis hayranlarına adeta yalvardı.

Sağlık

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eski eşi Demi Moore’dan üzen açıklama

admin
0 5

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu Demi Moore, eski eşinin sıhhat durumuna ait üzücü açıklamalarda bulundu.

Sağlık

Önce afazi sonra demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis ilk kez görüntülendi

admin
0 13

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. Yaşadığı kuvvetli süreçlerde kameralardan Irak kalan Willis, aylar sonra birinci Kez görüntülendi.

Sağlık

Oğuzhan Koç eşi Demet Özdemir’in doğum gününü kutladı! Bu sefer buruğuz…

admin
0 7

Oğuzhan koş eşi Demet Özdemir’in doğum gününü toplumsal medya hesabından duygusal bir bildiriyle kutladı. Doğum günü armağanı olarak zelzele bölgesine yardım edilmesini isteyen Demet Özdemir’e eşi Oğuzhan Koç ise buruk bir Tebrik bildirisi yayınladı.

Sağlık

Emine Erdoğan’dan Buhari’nin desteğine teşekkür geldi!

admin
0 8

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Nijerya Devlet Lideri’nin eşi, Afrikalı First Ladyler barış Misyonu Lideri Aisha Buhari’ye teşekkür etti.

Sağlık

Pınar Altuğ’a dolandırıcılık şoku! Eşi Yağmur Atacan çileden çıktı

admin
0 8

Kahmanmaraş zelzelesinin birinci gününden beri eşi Yağmur Atacan ile Bir arada yardımlarını esirgemeyen Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un Instagram hesabı çalındı. Yaşanan bu olaya sonlanan Yağmur Atacan “Bu insanlara ne denir? “Hain, kansız!” denir” diyerek eşi Pınar Altuğ’a takviye verdi.