Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Enver

Enver

Sağlık

Aslı Enver’den ortalığı kasıp kavuran pozlar! 6 aylık hamileyken…

admin
0 6

Süratli bir halde evlenen ve 6 aylık Hamile olan Aslı Enver, yeni dizisi ile gündeme geldi. nihayet olarak çekildiği pozları Instagram hesabı üzerinden paylaşan Enver, ortalığı kasıp kavurdu.

Sağlık

6 aylık hamile Aslı Enver’in sevindiren açıklama! Kızına vereceği isim…

admin
0 5

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de muhakkak oldu. Havaalanında görüntülenen Ünlü oyuncu bebeğiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sağlık

6 aylık hamile Aslı Enver’den sürpriz karar! Bebeğini Londra’da doğuracak

admin
0 7

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de aşikâr oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

Sağlık

6 aylık hamile Aslı Enver’den radikal karar! Bebeği için o ülkeyi tercih etti

admin
0 8

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti aşikâr oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

Sağlık

Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

admin
0 23

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.

Sağlık

Diziden ayrılan Aslı Enver rekor bir tazminat ödedi!

admin
0 23

Ani evlilik kararıyla herkesi şaşırtan Ünlü oyuncu Aslı Enver oynadığı diziden ayrılmak için rekor tazminat ödedi. Hamile olduğunu öğrenen Ünlü oyuncu sıhhati riske atmamak için sıra muahedesini bozmak zorunda kaldı.