Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Emine Erdoğan

Emine Erdoğan

Sağlık

Emine Erdoğan İstanbul Modern’in yeni binasından duyurdu: Hayırlı olmasını diliyorum!

admin
0 4

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığınca binası yenilenen İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi’nde konuştu. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından “İstanbullulara iyi olmasını diliyorum” notuyla yayımladı.

Sağlık

Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

admin
0 7

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” bildirisini verdi.

Sağlık

Emine Erdoğan’dan eşine tam destek! Vefa ve sadakatin resmi

admin
0 13

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın birbirlerine olan dayanağı fotoğraf karesine yansıdı. Adem Metan imzalı Emine Erdoğan’ın Fazla konuşulan fotoğrafı “vefa ve sadakatin” simgesi olarak Aka zevk topladı.

Sağlık

Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

admin
0 13

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan Bayramını toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. “Hatırlanmayı, tebessümü, güzel sohbeti bekleyen yüreklere arkadaş elimizi uzatmaya devam edelim” tabirlerine yer veren Emine Erdoğan, yazmış olduğu bayram bildirisi ile dikkat çekti.

Sağlık

Emine Erdoğan’dan TOGEM Derneği üyeleriyle iftar paylaşımı

admin
0 9

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, kurucularından olduğu TOGEM-DER üyeleri evvelki akşam iftar sofrasına oturdu. Erdoğan, toplumsal medya hesabından ziyaretine dair yaptığı paylaşımında “İnsan, diğerlerini iyileştirdikçe, kendisi de güzelleşir.” tabirlerine yer verdi.

Sağlık

Emine Erdoğan: Malatya’da depremden etkilenen kardeşlerimizle bir araya geldik

admin
0 9

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sarsıntıdan etkilenen bölgelerden Malatya’da depremzedelerle iftar yaptı. O anlara dair paylaşım yapan Emine Erdoğan, “Dayanışma ve kardeşlik bağının somut örnekleri arttıkça afetin izlerinin daha süratli silineceğine yürekten inanıyorum.” dedi.