Tag

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan İstanbul Modern’in yeni binasından duyurdu: Hayırlı olmasını diliyorum!

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığınca binası yenilenen İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi’nde konuştu. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından “İstanbullulara iyi olmasını diliyorum” notuyla yayımladı.

Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” bildirisini verdi.

Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan Bayramını toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. “Hatırlanmayı, tebessümü, güzel sohbeti bekleyen yüreklere arkadaş elimizi uzatmaya devam edelim” tabirlerine yer veren Emine Erdoğan, yazmış olduğu bayram bildirisi ile dikkat çekti.

Emine Erdoğan’dan TOGEM Derneği üyeleriyle iftar paylaşımı

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, kurucularından olduğu TOGEM-DER üyeleri evvelki akşam iftar sofrasına oturdu. Erdoğan, toplumsal medya hesabından ziyaretine dair yaptığı paylaşımında “İnsan, diğerlerini iyileştirdikçe, kendisi de güzelleşir.” tabirlerine yer verdi.

Emine Erdoğan: Malatya’da depremden etkilenen kardeşlerimizle bir araya geldik

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sarsıntıdan etkilenen bölgelerden Malatya’da depremzedelerle iftar yaptı. O anlara dair paylaşım yapan Emine Erdoğan, “Dayanışma ve kardeşlik bağının somut örnekleri arttıkça afetin izlerinin daha süratli silineceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Emine Erdoğan Darülaceze sakinleriyle iftar yaptı

Sağlık Nis 09, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan evvelki akşam Darülaceze sakinleriyle iftar sofrasında buluştu. O anlara dair Twitter hesabından paylaşım yapan Erdoğan gönüllüleri, çalışanları ve sakinleriyle kuvvetli ve Aka bir aile olan Darülaceze’ye katkılarından Dolayı teşekkür etti.

Emine Erdoğan’dan Sıfır Atık Projesi! “Doğa Değişmeden biz değişmeliyiz”dedi! Kitap gelirini…

Sağlık Nis 07, 2023 Yorum Yok

Emine Erdoğan önderliğinde 6 Yıl Evvel hayata geçirilen Sıfır Atık Projesi’nin öyküsü kitap oldu. “Doğa Değişmeden biz değişmeliyiz” diyen Emine Erdoğan’ın Sıfır Atık Projesi’nin bütün telif geliri ise Depremzedelere bağışlanacak.

Emine Erdoğan’a BM’de başkanlık görevi! “Şahsım ve ülkem adına gurur duyuyorum”

Sağlık Nis 03, 2023 Yorum Yok

Sıfır atık projeleriyle dünyaya Örnek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) genel Sekreterliği’nden Özel davetlisi olarak katıldı. Erdoğan, Sıfır Atık özel Oturumu öncesi BM genel Sekreteri Antonio Guterres’in kendisine Sıfır Atık İstişare Heyeti Başkanlığı teklifinde bulunduğunu söyledi.