Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Dünya

Dünya

Sağlık

Hayati İnanç’tan “Kadınlar Günü”ne damga vuran hikaye! Yasemin.com’a özel röportaj…

admin
0 8

Her Yıl 8 Mart’ta kutlanan Bayanlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış ve milletlerarası kutlanan bir gündür. Bayanların dünya üzerindeki yeri, değeri ve hakları üzerinde vurgu yapılan bu Kıymetli günde Yasemin.com olarak dünya üzerindeki bütün bayanların bu Özel gününü kutluyoruz.

Sağlık

Hayvan hakları örgütünden Rihanna’ya Türkiye çağrısı: Kürklerinizi Türkiye’ye bağışlayın!

admin
0 7

Hayvan hakları örgütü PETA, gerçek kürk giymekten vazgeçmeyen Ünlü yıldız Rihanna’ya manalı bir davette bulundu. Rihanna’ya kürkten vazgeçmesi için bir name ve Düzmece kürk gönderen PETA, Ünlü müzikçinin elindeki gerçek kürklerini Türkiye’deki depremzedeler için göndermesini önerdi.

Sağlık

Cristiano Ronaldo İstanbul’da! Kalıcı olarak geldi…

admin
0 22

Dünya futbol tarihinin en güzel futbolcusu olarak tanınan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Özellikle futbolseverler tarafından Aka bir ilgiyle takip ediliyor. özel hayatı da epeyce merak edilen Ünlü futbolcunun balmumu heykeli İstanbul’a getirildi. Heykeli gören sevenleri memnunluktan havalara uçtu.

Sağlık

Dünya nüfusu 8 milyar oldu! BM: Sürdürülebilir yaşam için çağrıda bulunuyor

admin
0 45

15 Kasım 2022’de dünya nüfusunun 8 milyar olacağı varsayım ediliyordu. Dünya nüfusuna dün 8 milyarıncı bebek geldi. 8 milyar insanın tamamının …